Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha van egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha van egy fiú akibe szerelemes vagyok de már sajnos külön suliba járunk és csak facebookon tudok vele beszélni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk írj rá? :)
2012. jún. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fuss utána!Honnan a fenéből tudhatnánk mi?
2012. jún. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez ilyen bentlakásos suli vagy csak vastag kerítés van az otthonotok között?
2012. jún. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha egy városba laktok talán találkozz vele xD

f18

2012. jún. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rá szoktam írni és ő is vissza ír.Messze lakunk egymástól és nem tudom hogy ő mit érez irántam.
2012. jún. 21. 18:47
 6/9 anonim válasza:
Hány éves vagy?És kollégiumba megy?
2012. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs szó semmilyen kollégiumról.Most fejeztük be az ötödiket,harmadiktól-negyedikig jártunk egy suliba.
2012. jún. 22. 19:37
 8/9 anonim ***** válasza:
pff 5. simán írj rá beszélgess mondd el, hogy tetszik neked és akkor megmondja ő ha te is neki. Ha meg nem tetszel akkor nincs semmi baj, pár év s úgy is alig emlékeztek rá. (én is hasonló helyzetbe voltam)
2012. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Írj rá!Kezdjetek beszélgetni,és ha már benne vagytok a csevejben,szépen vezesd rá a témára...
2012. jún. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!