Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj, aki mindíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj, aki mindíg csetelni akar velem, facebookon de mikor randit kérek tőle folyton kifogásokat talál. Épp akkor nem jó neki. Miért van ez így? Mit akarhat tőlem ez a lány?

Figyelt kérdés
26/f

2012. jún. 12. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, csak játszani. Teljesen ártalmatlan, amíg az egyik fél el nem hiszi. Persze kérdés, hogy 26 évesen te miért teszed.

Egyszerűen felizgatja a dolog, jó fantáziálni, a megvalósítás eszébe sem jut. Ilyesmire mindig akad jelentkező, úgyhogy ha neked nem tetszik nyugodtan hagyd abba a csetelést.

2012. jún. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak beszélgetni akar...
2012. jún. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak játszadozik veled. Szerintem most csináld azt hogy egy hétig nem leszel sehol sem elérhető, hagy aggódjon. Majd egy hét múlva fel lépsz , megvárod hogy rád írjon tuti meg fogja kérdezni hogy hol voltál. Te erre mondasz valamit ami féltékennyé teheti pl buliban voltál haverokkal, nem igazán értél rá, randid volt stb. Aztán még az nap még egyszer megkérdezheted hogy eljönne e veled valahova ha akkor is nemet fog mondani akkor szerintem hagyd a francba.


20/F

2012. jún. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Talonban tart.
2012. jún. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem meg dugni akarnak. De amikor mondon, hogy oké találkozzunk ekkor és itt, akkor meg jönnek a kifogsáokal, hogy nem jó neki majd megbeszéljük mikor bla bla bla.
2012. jún. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el azt, hogy a http protokoll szerint ismerkedsz (get, post tömbökben tárolt flörtök stb.). De ha össze is jön, mit fogsz mondani az unokáidnak, amikor kérdezik, hogy mi tetszett a nagyiban. "Hmm. Láttátok volna az 50 évvel ezelőtti fb postjait vagy a youtube linkeléseit" :D

De komolyra ordítva a szót: (Vagy kicsit vagy nagyot de )Csak csalódhatsz a netes csajozásban.


szintén

26/F

2012. jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hanyagold és kész.Ha rádír mond meg, hogy épp dolgozol nem tudsz írni.
2012. jún. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Te is csináld azt amit ő.És meglátod mi az eredmény.Vagy javul,vagy rosszabbodik.
2012. jún. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Aphr0dite válasza:
Nem lehet, hogy egyszerűen csak nem mer veled találkozni? Vagy csak netes kapcsolatot akar..?
2012. jún. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!