Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedhetnék meg aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék meg aranyos, szeretnivaló 14-15 év körüli lányokkal?

Figyelt kérdés
MÁr belefáradtam, hogy vagy túl komolytalanok vagy foglaltak vagy utálatosak jellemre. :/

2012. jún. 22. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Suliban
2012. jún. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

vagy túl rossz lányok xD

Amúgy meg akik aranyos szeretnivalóak azoknak csak keveseknek adatik meg a szexuális kisugárzás :/ De engem nem zavarna, biztos a lelkük mélyén ott van a vadság is :D

Meg alapjáraton kevés a kedves lány, kb 50%-uk egy köcsög xD

F18 ezt mutatja a tapssztalat

2012. jún. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mit értesz aranyos szeretnivalónak?:)
2012. jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Hi5

Itt találhatsz barátokat és ismerkedhetsz.

Facebook fiokkal be is tudsz jelentkezni.

2012. jún. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mivel itt a nyár menj a strandra! Balcsi? Egyébként a többség tényleg olyan, mint ahogy leírtad.. Vagy még ami így hirtelen eszembe jut az, hogy menj el akár a haverokkal a városba vagy ahol épp laksz és beszélgessetek szintén így bandázó csajokkal! Persze nem a bunkó "Szia cica van gazdid?" és hasonló szövegekkel nyissatok, mert ez a halála a kezdődő kapcsolatoknak. :) Remélem segítettem. 14/L
2012. jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ez poén, az aranyos, szeretre vágyó csajok meg kedves pasit nem találnak :(:( az nagyon fontos, hogy ha pl. strandon/utcán meglátsz egy helyes lányt, akiről ránézésre az a megérzésed, hogy édes, stb., merj odamenni hozzá, legyél bátor! Menj oda, köszönj neki, és ne játszd a macsót! Ez a legfontosabb :) hajrá!
2012. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ma 21:04


Igen, ezt könnyű mondani, főleg, ha lány vagy, márpedig az vagy, mert ha fiú lennél tudnád, hogy milyen nehéz is ez nekünk,akik nem igazánhelyesek csak átlagosak, a lányok igényei szerint meg rondák. Bár én már magam sem tudom i vagyok, mert kaptam én már olyat is hogy helyes vagyok, olyat is, hogy átlagos meg olyat is, hogy ronda, lányoktól. Elég furák, hogy nem tudják eldönteni mi vagyok én külsőre?


Én azt hittem náluk is van ilyen egységes kép, mint a fiúknál.

Mi haverokkal meglátunk egy vékony, szép arcú lányt, mindegyikőnknek bejön, de látunk egy kövéret vagy csúnyácska arcút egyikőnknek sem jön be. De ti lányok bonyulultaabbak vagytok ízlésre nekem űgy tűnik. Miért nem vagytok egyszerűbbek? :D

2012. jún. 24. 21:11
 8/9 anonim ***** válasza:

menj el pl az árkádba:D én ott szoktam pasizni a barátnőimmel:DD köszönj rá minden szép lányra:DD nekem és a barátnőimnek mindig kösszönnek:33

14/l

2012. jún. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kisugárzáson múlik minden. Van egy osztálytársam, akibe évekig mindenki bele volt zúgva (én is), aztán fb-n képeket néztem róla, és hát hú, nem valami dögös. Mégis, folyton vidám, sztorizgat, magabiztos, iszonyat nagy egyénisége van, ezért bomlanak utána a csajok. Ha nem vagy feltűnően helyes pasi, építs az egyéniségedre! Figyeld magad, milyen szavakat használsz, mik történnek veled, és úgy kezd beszélgetni egy csajjal, hogy totál egyedi vagy. Bízz magadban, mert szuper pasi vagy! Ezt hidd el, és úgy állj neki a csajozásnak! ;)

Amúgy azóta összejöttem a sráccal, nagyim pl. nem érti, miért, mert hogy nem olyan "szép kisfiú" XD én meg odáig vagyok érte, mert hát nem minden a külső...

2012. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!