Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelem? Fiúkkal kapcsolatos.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem? Fiúkkal kapcsolatos.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az osztályból tetszik nekem egy fiú.

És az az érzésem hogy én is tetszem neki.

Mert kiderítettem hogy az osztályból én tetszek neki a legjobban.Nos tavaly nyáron adott nekem pár ajándékot is.Általában ha találkozom vele és játszunk vagy mély beszélgetésbe merülünk stb. kicsit elhülyül vagyis úgy értem hogy elkezd színészkedni,hülyén röhögni <-Ez bizonyára azt jelenti hogy zavarba jött.Na hát szóval ha pl.óra van mindig hátra néz rám közvetlen rám néha össze találkozik a tekintetünk is.De az a problémám hogy nem tudom mit tegyek.


Lépjek én?Vagy várjak még hátha lép ő?

Legyek vele többet?

Egyáltalán lehet ebből szerelem?



2012. jún. 22. 19:43
 1/8 guido ***** válasza:

Először is írd le hány éves vagy :D

Mellesleg lépjen a srác.

És kérlek ne kezdj ki osztálytárssal xD Az olyan gáz ha utána összebalhéztok azt nézheted a hülye fejét xD

2012. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is éppen a fiú lépését várom.A korom legyen annyi elég hogy 15 alatt.de nem is akarok különösebb kapcsolatot még hanem egy sima olyat hogy legyünk többet együtt.Az a baj hogy mindig zavarba jövünk egymás előtt általában ilyenkor én lépek.De ezt a szerelem dolgot szerintem majd olyan 1 év múlva talán akkor jó lesz.Te azért érdekelne hogy hogy kéne ennek történnie.
2012. jún. 22. 19:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, alapszabály: házi nyúlra nem lövünk.
2012. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 guido ***** válasza:

Vagy ha igen akkor jól süssük át. Hát gondoltam, hogy ilyen 12 évesek lehettek. Nem azzal van a baj hogy osztálytárs, hanem hogy túl fiatalok vagytok ehhez még. lehet később máshova kell mennie a tovább tanulás miatt valamelyikőtöknek. Vagy jól összebalhéztok és akkor lehet ami később jól működött volna kapcsolat elvész.

Nem rosszból mondtam

2012. jún. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
várjatok még kicsit...fiatalok vagytok...lehet,hogy ezért van ez a nagy zavarba jövök dolog:)
2012. jún. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én is arra gondoltam hogy még várok.De nem tudom igazából nem akarok tőle semmit.Csak hallani hogy ő is szeret.De igazából mikor az osztály Felelsz vagy Merszezik mindig tőle kérdezik ha felel hogy ki a helyesebb én vagy a barim meg ilyenek és folyton engem mond.Meg én is őt.Tudjátok olyan komolyabb randizásra meg ilyesmikre nem igazán vagyok még készen.De azért mivel egy utcában lakunk találkozhatnánk többet.De szerintem erre ráérek még 14 évesen.Nem?
2012. jún. 23. 10:33
 7/8 guido ***** válasza:

Bőven ráérnétek :D Amúgy nincs ezzel tényleg baj. Csak most még úgyse úgy fogjátok fel a dolgokat (hozzá teszem én se vagyok a világtudó, full mindent értek az életben)

Majd 14 évesen már azt mondom nyugodt szívvel boncolgatnám a témát :D

2012. jún. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha nagyon szereted akkor csokold meg......
2012. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!