Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy állnak a modellek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állnak a modellek és szépségversenyző lányok, nők az átlag pasikkal?

Figyelt kérdés

Aki rendszeres résztvevői ezeknek,akiket sokan irigyelnnek

Az elvárásaik is nagyobbak?

Ha egy átlagos sráccal van dolguk...

Nincs leszőrtelenítve. Mondjuk nem gyantáztatja a feljőtestét, lábát kezét.

Nem száll ki egy drága autóból élére, öltönyben, márkás órával a kezén attól meg szóbajöhet, mint barát?

Vagy észer sem veszik a széplányok az átlagos fiúkat?

Ez nem csak modellekre érévnyes kérdés.

Mert a dolog úgy fest,hogy itt már nem csak a férfiak válogatnka külső alapján hanem a nők is ! Rendesen.



2012. jún. 22. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahogy észreveszem, sehogy...pont a nagy egójuk miatt.
2012. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne légy átlagos!
2012. jún. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Olyan szép lányok is válaszolhatnak, akik nem modellek és nem járnak szépségversenyekre?

Észre veszem az "átlagos" fiúkat, de amikor választok, akkor számít a külső IS. Bocs, hogy nem vagyok vak. Nekem is ugyanolyan érzékszervem a szemem, mint másoknak. Csak a külső kevés egy kapcsolathoz, de sokat nyom a latba.

2012. jún. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Azt hozzá teszem, hogy a drága autó, öltöny, márkás óra, és ehhez hasonló luxuscikkek nem képezik az elvárásaim részét.
2012. jún. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint úgy mint mások. Mivel egy csomó önbizalom hiányos pasi van, akik nem merik megközelíteni őket a sérülékeny egojuk miatt, sokkal többször magányosak, mint az "átlagosabb" csajok.

Persze ezek nem a sík hülye pláza cicákra vonatkoznak, mert olyanokat nem ismerek. Hanem az értelmes, okos, normális modell csajokra.

Gondolom a buta kis plázamacskák a pénzre buknak, az egyetlen esélyük arra hogy idősebb korukban is legyen mit enniük, ha addig adják el az egyetlen dolgot amijük van, amíg akad rá vevő :)

Vagy cinikus vagyok? Lehet :)

2012. jún. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon is átlagos pasit választottam,egy 10 éves használt autón kívül semmije sincs 35 éves létére(se félretett pénz,se drága autó,se öltöny,se márkás óra,az anyukájával lakott,most már nálam),nem futja nyaralásra,se egyéb költségesebb szórakozásra,ajándékokra,stb... és igazából nem is hasonlít az ideálomra,de beleképzeltem vmit a személyiségébe,ami nincs is:( eleinte azt hittem,ő az igazi,de...
2012. jún. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Regi,de en is idevetodtem ugyh gondolom masok is.Na akkor sztem az a velemenyuk hogy ha ok adnak magukra (pl. Szortelenites) akkor elvarjak ezt egy ferfitol is,na es ne legyel atlagos
2017. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!