Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 éves srác vagyok aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves srác vagyok aki a csalódások miatt nem mer kezdeményezni. Viszont minden nagyképűség nélkül mondom hogy egy ismerősöm szerint a lányok ugyanígy vannak ezzel velem kapcsolatban mert jobban nézek ki mint az átlag. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ami akarnék tenni, ha te lennék.
2012. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hm.....az a baj hogy én már nem kezdeményezek...félek az elutasítástól...
2012. márc. 6. 19:40
 3/12 anonim ***** válasza:

Aki gyáva az nem érdemel nőt. Ennyi. Amúgy ha nem azzal kezdesz, hogy "bejövök-e neked" akkor nem bepróbálkozásnak jön le.

Önbizalom nélkül senkinek nem fogsz kelleni, úgyhogy hajrá.

2012. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

De miért félsz tőle?

Te is túl érzékeny vagy, nem?

Mi lenne ha nem úgy fognád fel, hogy ezen múlik minden?

2012. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

mert én nehezen viselem a szakításokat és már nemszívesen mennék bele egy új kapcsolatba..

igen kevés az önbizalmam,és azért fogom fel úgy hogy "azon múlik minden" mert tényleg szeretnék végre egy olyan lányt találni akiben teljes mértékben megbízhatom...de a sok csalódás után már nehezen megy..:-(

2012. márc. 6. 19:45
 6/12 anonim válasza:
Figyu, én saját példát hoznék: egy nyár alatt eléggé megnöveltem a izomzatomat ( szépen, nem lettem egy duplanyakú monstrum) és mikor kaptam a dícséreteket és a bókokat, onnan már ment minden magától. Ezzel most nem azt akarom mondani, hogy kondizzál, csak azt, hogy változtass magadon úgy, hogy az vonzó legyen egy lánynak. És nyugi, onnan már minden megy magától!
2012. márc. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hülye duma először EL KELL DÖNTENED hogy akarsz valakit, még magadban örlődsz addig ez csak mellébeszélés
2012. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mosonmagyaróvári vagy nem?


Amúgy meg 30 éves korodra csak van valami pénz, akkor csajozz azzal, ha másképp nem megy.


Egyébként régen én is paráztam ezen, aztán rájöttem, hogy ki a szart érdekel, ha elutasít? Milyen alapon emelem piedesztálra a csajt? Majd ha a barátnőm lesz és szeretem, akkor majd komolyan veszem. De addig leszarom különösebben, hogyha elutasít.

2012. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

kondiztam bár nemigen látszik rajtam,mert pár hónap után mindíg elszállt az ihhlet..:-D

Viszont tényleg magamban kellene rendet tennem mielőtt nekikezdenék a csajozásnak.Csak az a bibi hogy olyanban is volt már részem,hogy odamentem a kiszemelthez,nem durván közeledtem csak megkérdeztem meghívhatom-e esetleg egy italra,és az volt a reakció hogy kocc....

Ez egy kissé kellemetlen tud lenni valljuk be.:-p

2012. márc. 6. 19:59
 10/12 anonim válasza:
ugy is lesznek akik visszautasitanak de hidd el lessz olyan is aki nem meg kell tanulni és el kell fogadni a visszautasitást nem kell éflni tőle amugy is azok a nők akik igy reagálnak ..háát..szerintem nem vesztettél velük sokat.;) 21/L
2012. márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!