Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy tapasztalatlan huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tapasztalatlan huszonéves srácot, szerintetek lenne olyan tini lány, aki megtanítaná minden jóra, ami egy kapcsolatban működik?

Figyelt kérdés
Csak, mert a huszonévesek, azok már igazi férfit akarnak, nekik egy tapasztalatlan kisfiú nem kéne, idősebbre meg nem vágyom. Nincs anyakomplexusom szerencsére. Főleg a kezdő 14-16 éves lányokra gondoltam, mivel ők is még olyan szinten lehetnek, mint egy magamfajta srác, aki eléggé kezdő és tapasztalatlan csókok és szex terén is, meg úgy egy kapcsolat fenntartásában egyaránt. Talán annyi tmondhatok, hogy magam is max 16-17-nek nézek ki külsőre, hiába vagyok már 22. Ezt épp lányok mondták, szóval nem kitatáltam. Ha úgy öltözködnék mint a csőnacis srácok, simán bevennék, hogy középsulis vagyok. Szóval a kérdésem, hogy van-e vajon olyan tini lány, aki elfogadna párjaként és nem zavarná a korkülönbség és a tapasztalatlanságom párkapcsolati élet, szex terén? Szerintetek?

2012. jún. 22. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Épp fogalmaztam egy ehhez hasonló kérdést. Gondolatolvasásban már jó vagy, az biztos.
2012. jún. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarná őket,de tanulni sem tanulnál tőlük sokat,nálad pár évvel idősebb nők viszont rendbe tennék a technikáidat.
2012. jún. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

két olyan barátnőm is van, akik 23 éves létükre még az első csókon sincsenek túl, pedig nem csúnyák, nem kövérek, tök normális kinézetű lányok, csak zárkózottak és félénkek. szóval szerintem inkább korodbeli lányt keress, akiknek szintén nincs tapasztalata... már ha 22 éves szinten vagy értelmileg. ha úgy is 16-17, akkor maradj az eredeti tervnél.

24/L

2012. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Ezekkel a lányokkal engem is összehozhatnál! Félre ne érts, én sem vagyok egy nőcsábász, jóképű valaki, eddig csupán egy kapcsolatom volt a 28 évem alatt, szóval ha pl Budapestiek, szívesen vennék egy privátot az elérhetőségükkel! Köszi!

2012. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem budapestiek sajnos.
2012. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nos a kérdésedben bűncselekményről beszélsz ezt remélem tudod...

Ha összejössz egy lánnyal, soha nem fog egyből jól menni a szex, nagyon ritka, hogy egyből mindketten élveznétek, de ha kölcsönös a vonzalom, szimpatikusak vagytok egymásnak, esetleg szeretitek egymást akkor kialakul a dolog és nem számít kinek mennyi a tapasztalata... A kérdésedből csak az látszik, hogy azért nincs barátnőd, mert egy éretlen kisfiú vagy...

2012. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ma 22:14


Én csak azt látom, hogy egy tudatlan ember fenyegetőzik. 14 éves kortól nem büntetendő, nekem van is egy haverom, aki 21 évesen van együtt egy 14 éves lánnyal és remekül megvannak. Sőt ezek a mai lányok nem olyan ártatlanok és tapasztalatlanok mint sokan gondolnák. Az én húgom például már 14 évesen szexelt 8-szor is! Én hozzá képest egy ártatlan, kis fiú szintjén vagyok, de nem is tudnék kihasználni senkit, nekem szükségem van az érzelmekre, hogy egy lánnyal együtt lehessek. Amúgy is érzelmesebb típus vagyok, nem a dugógép típus, csak úgy látom a jó fiúk nem kelendőek manapság. Minden lány egy tökéletes férfit vár, aki már igazán tud dugni és képes durva is lenni.

2012. jún. 22. 22:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Hol a húgod? Majd adok én neki olyan dugást, hogy kettéreped! De most komolyan! Ha akarod adok neki! :)
2012. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ma 22:26


Nyugodtan, ha ő is akarja, hidd el képes kihasználni bármelyik fiút, ügyes lány! ;)

2012. jún. 22. 22:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Nah, úgy látom ennyit a húgodról..:(
2012. jún. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!