Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elítéltek azért, mert a 14-16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítéltek azért, mert a 14-16 éves tini lányok jönnek be nekem 22 évesen? Esetleg, aki párkapcsolatban van fiatalabb, tini lánnyal, nálatok hogy fogadták a lány szülei a kapcsolatot fiúk?

Figyelt kérdés

2012. jún. 9. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem meg a huszon évesek:)) szerintem ez tök jó,sokaktól hallottam már h ugyan ez a helyzet nála:P

16/L

2012. jún. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
(És ezért szívunk mi, veletek kb egykorú fiúk xD)
2012. jún. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem ítéllek el! Mindenkinek az tetszik meg, aki megtetszik és kész! Bevallom magam sem vetném meg a 15-16 éves csajokat!

28 F

2012. jún. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez van # 2/3 :)
2012. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14,5 voltam mikor összejöttem a barátommal, ő 19 volt. 3,5 éve együtt vagyunk. De néha belefgondolok, h milyen kis *öcs voltam akkor... szóval csak annyi h 14 éves korától 19 éves koráig elég sokat változik az ember, de lehetséges h a szerelem megmarad :)
2012. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 16 voltam mikor összejöttem egy 23 éves sráccal. Két évig együtt voltunk és a szüleim nem örültek neki. Meg is romlott velük a viszonyom, de szerencsére már másfél éve nem velük élek. 19/L
2013. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én is el tudnék képzelni ezt azt 16 éves lányokkal :P


hmmmmmmm!!!!!!!!

2013. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!