Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Buli, csajozás egedül? Kivitel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buli, csajozás egedül? Kivitelezhető?

Figyelt kérdés

iylen még nemvolt elem sosem...elég nagy baráti köröm van, akikkel eljártunk partizni...egész eddig.

baazzsu 3 haver becsajozott, és ugye vége a fősuliknak egyetemeknek, msotmár midnn 7 végét együttvanak csjaaikkal, és no buli..:/

az egyik gyerekkel meg összekaptunk, me f@sz volt, a többiek meg leléptek vagy melozni, vagy vidékre rokonokhoz, unokatesókhoz..:/


énmeg maratam kb egymagam, se csajom, se haverok, senki, akivel mehetnák...

egyedül oylan snassznakérzem, hogy beülök egy discoba, vagy elmegyek egy utcabálra, ráadásul a pia sem ugy csúszik ha egymagam vagyok....:/


Melom nincs, keresek, de sehol semmi, egész nyárra semmi program, unalom...csajozni szeretnék ,és barátnőt végre, de így hogyan?! mindnki luzernek néz, ha egymagam megyek buliba...XD



20/F



2012. jún. 22. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:

na menjünk! :D öntudatra ébrettem a sok lúzer mellett akiket most nem tudok elhívni sehova, otthon kockulnak

ezért kénytelen leszek egyedül menni

2012. jún. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez van, csak még évközbe is, senki sem akar eljárni szórakozni. Csak mondjuk én lány vagyok, de azért hátha tud vki ötletet mondani, én is kíváncsian várom:D
2012. jún. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

xdĐĐĐĐĐ

gyerünk! nahhh! megbeszéltük :D

a kutya nemrosz 5 let, délutánra, sétáltatás közben, is jo csajozni ;)


de azért bulihelyen annyira nem fless ...:/

2012. jún. 22. 23:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát basszus... merre laktok? Itt a harmadik fő.
2012. jún. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bp közelébe :D
2012. jún. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Holnap pont arra járok. Mondjuk nem lealjasulni, de... :]
2012. jún. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

aszondja lealjasulni..XDDDDDDD

ezt se hallodtam még beb*szás címszó alatt..XDDDD


jóduma...:D

áhh csesszétekmeg vidéki vagyok ,de van disco a közelben nemazzalvan a baj, hanem azzal, hogy nincs egy rohadt haver, vagy egy bárki aki rárne, ohyg ne egyedül mennék...francmááá..:////

2012. jún. 23. 00:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Voltam már lenn sokszor egyedül bulizni (mármint egyedül mentem le, de bulihelyen mindig találkoztam pár ismerős arccal, akiket látásból ismertem). Azok voltak csajozás szempontjából a legeredményesebb esték. :D
2012. jún. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mennyire vidék? Jöhet privátban is!
2012. jún. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!