Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találkozok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találkozok egy tökös pasival sem?

Figyelt kérdés
Szerencsétlenkednek, remegnek, izzadnak nem urai a helyzetnek még azok sem akik ránézésre olyannak tűnnek.. a szexről már inkább szót sem ejtek (fél perc alatt elmennek stb..)

2012. jún. 23. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Részvétem :) Eléggé peches vagy akkor :) 22/F
2012. jún. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
mert senki nem gazdag ??
2012. jún. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
Mert őket vonzod, látszik rajtad hogy önbizalom hiányos vagy, és izgulsz és ha bemeséled magadnak hogy áhh őt ugy sem kaphatom meg akkor nem is .. Igenis légy pozitiv és összeszedett ha nagyon akarod megkaphatod a jobb pasit is :)
2012. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A hölgy vegyen célba határozott férfiakat,vagy talán nincs mersze hozzá? :D
2012. jún. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Én is ilyeneket (2-t) fogtam ki az utóbbi időben.És vigyázz,mert ezek a leghülyébbek.A legbunkóbbak tudnak később lenni,a másikról meg kiderült,h ő csak sexet akar,nem is kom. kapcsolatot,ahogy azt mondta. (hozzátenném,h nem vagyok csúnya,és akikkel összejöttem,ez a 2, hááát..... nem mondok inkább semmit.... :)
2012. jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
jujj... ezek a ferfiak tenyleg gazak :( nagyon sajnalom hogy ilyen kellemetlen helyzetekbe kell kerulj. hidd el hogy egy tehetseges noi partnert sem konnyu talalni am!
2012. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

Ilyenkor miért nem nyögi be az egyik csaj sem, amit szokott??? he?


"Nem a másikban kell keresni a hibát, hanem magadban"


Kérdésre válaszolva, a tökös pasiknak nő kell, és nem egy vinnyogó kislány, aki ha nem találja a játékbabáját ír ide egy kérdést!

2012. jún. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem kiszelektálódtak....
2012. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1. nem vagy egy szépség, ezért be kell érned azzal ami van

2. peches vagy


Sztem gyere össze egy seg*fejjel azok határozottak mind állat, csak aztán ne is csodálkozz ha kidobnak mert jött egy jobb csaj xD

F18

2012. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Keress egy kinézetre töketlen balfácánt, és pozitívan fogsz csalódni!
2012. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!