Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy sok srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok srácnak, sokszor ilyen nem is jóképűeknek, olyan könnyen jönnek a lányok és a szexkapcsolatok, míg egy rendes, jó fiúsabb srácnak meg semmi sem jön össze?

Figyelt kérdés
A legjobban azokat irigylem, akiknek van egy csomó lány haverja, aztán meg dugják őkeg megfelé, én is szeretnék lányokkal haverkodni is legalább, de valahogy nekem ez nem jön össze, max egy-kétszer beszélgetünk facebookon, de ők nem akarnak tőlem semmit, ha én nem írk rájuk. Én komolyan mondom, már annak is örülnék, ha csak lenne pár lány barátom, legalább tudhatnék magam mellett pár szép lányt, még ha csak haverként is.

2012. jún. 23. 16:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azért néztek le,mert egy gyenge személyiség vagy,és hagytad magad.
2012. jún. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

ma 01:46


Vagy tényleg annyira ritka csúnya vagyok, hogy egy lány sem tud vonzódni hozzám.

2012. jún. 24. 01:54
 13/13 anonim ***** válasza:

Talán hiányzik az orrod vagy a fuled?


A szépség relatív fogalom.Mindenkinek más jon be.


Toljál képet.

2012. jún. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!