Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy sok srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok srácnak, sokszor ilyen nem is jóképűeknek, olyan könnyen jönnek a lányok és a szexkapcsolatok, míg egy rendes, jó fiúsabb srácnak meg semmi sem jön össze?

Figyelt kérdés
A legjobban azokat irigylem, akiknek van egy csomó lány haverja, aztán meg dugják őkeg megfelé, én is szeretnék lányokkal haverkodni is legalább, de valahogy nekem ez nem jön össze, max egy-kétszer beszélgetünk facebookon, de ők nem akarnak tőlem semmit, ha én nem írk rájuk. Én komolyan mondom, már annak is örülnék, ha csak lenne pár lány barátom, legalább tudhatnék magam mellett pár szép lányt, még ha csak haverként is.

2012. jún. 23. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jobb a dumájuk, szívesen vannak a társaságukban.Nem minden a jóképűség.
2012. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg igen csekély az intelligencia-hányadosod. A nők nem szeretik a buta férfiakat.
2012. jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja biztos az a legjobb ha az ilyen emberek fiatalon eltervezik hogy harcművészek lesznek és másra nem nagyon fordítják az energiájukat legalább akkor valamit fel is tud majd mutatni az illető
2012. jún. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy-két tetkó, kopasz fej, izompumpa, és meglásd te is benne leszel a nem jóképűek között. De ki ne merd írni, hogy nem hagynak nyugton 1 percig se!!
2012. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ma 16:22


Ez kedves volt, igazán kedves. 130-as IQ-m van és éltanuló voltam a suliban. :)

2012. jún. 23. 18:39
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor veled valami nagyon nincs rendben, ha így sem tudsz csajozni. Nem lehet, hogy azt hiszik, hogy b*zi vagy?
2012. jún. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem függ össze ez a dolog az intelligencia hányadossal. Úgy írták itt az előbb mintha jelentene bármit is, sőt az intelligensebb fiúknak mintha nehezebb lenne.
2012. jún. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy te nem tartod magad sokra,nincs elég onbizalmad,gátlásos vagy,ezért ezt sugallod a kornyezeted felé,és így ok sem fognak sokra tarani.

Tanuld meg becsulni onmagad,legyél határozott,magabiztos,és ezt mutasd a kornyezetednek.

A lányok a határozottságot kedvelik.

2012. jún. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ma 01:21


Hát persze, mikor középsuliban is csak kinevettek, meg lenéztek, nyílván a külsőm miatt. Szerinted miért is én lennék a hibás? A lányok értékeltek le engem, de persze, mindig a fiúk a hibásak. -.-"

2012. jún. 24. 01:32
 10/13 anonim ***** válasza:

Tudod hány pasit ismerek,aki a mai szépségideál alapján csúnyának mondható?És mégis ezerrel dugják a csajokat.Mert tuják,hogy nem mindig a kulso számít,hanem a lehengerlo személyiséggel le lehet venni a lábukról a noket.


De neked hiába beszél az ember.Mindig csak a saját sz.rságaidat szajkózod.Nem látod meg magad korul,amit kéne.Levethetnéd már a szemellenzot.

2012. jún. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!