Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, gáz, ha egyszemélyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, gáz, ha egyszemélyes ágyam van?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs barátnőm, de ha lesz, és feljön hozzám, akkor egyszemélyes ágyon fogunk aludni. Nekem ez jónak tűnik, mert szex után, alvás közben is össze leszünk bújva.

Vagy ez kényelmetlen hosszú távon?



2012. jún. 24. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kényelmetlen.

Nekem is egyszemélyes ágyam volt, és mikor összeköltöztünk a volt párommal (nem volt más lehetőségünk), akkor azon próbáltunk aludni, de pár nap után meguntuk és felfújtunk egy hatalmas kétszemélyes matracot, azon aludtunk, mert kibírhatatlan volt, hogy nem fértünk el. Hiába szerettük egymást, azért az nagyon zavaró, ha nincs annyi helyed sem, hogy megmozdulj.

2012. jún. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
te fogsz a földön feküdni apukám :D
2012. jún. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Földön alszotok együtt... Én is a párommal míg nem költöztünk össze és nála aludtam megágyaztunk a földre. 2 vastag takaró alulra rá egy lepedő és kész.. Kényelmes is meg van hely mindenre.
2012. jún. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jó ötlet :)
2012. jún. 24. 10:31
 5/9 anonim ***** válasza:
én eddig mindig egyszemélyes ágyon aludtam az összes fiúval, akikkel dolgom volt, és sosem okozott problémát számomra.
2012. jún. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gáznak nem gáz, csak baromi kényelmetlen. Pláne, ha magamból indulok ki, aki nem bír összebújva aludni.

Földön ágyazz meg max., ha van elég hely.

2012. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz, de tényleg elég kényelmetlen hosszútávon. Nálunk úgy van hogy a barátomnál egyszemélyes ágy van, nálam kettő, és kb ugyanolyan gyakran alszunk egymásnál. Ha nála alszunk, kb ötször felébredek éjszaka, és nagyon nehezen alszom el. Nála még a földön sincs hely, mert pici a szoba és mindenhol polcok, szekrények.

Ha nálad van hely a földön, szerintem is oda ágyazz meg.

2012. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jysk-ben vagy a tescóban vegyél felfújhatós matracot
2012. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, baromira kényelmetlen. Nekem is ilyen ágyam volt régebben, ha az akkori barátom nálam aludt, előbb-utóbb mindig kikelt valamelyikünk a másik mellől és átment külön ágyra. Itt a nyár, menj el diákmelózni és szerezz be egy széles ágykeretet.
2012. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!