Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindig azzal a buta dologgal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig azzal a buta dologgal jönnek itt a lányok, hogy mindenkinek más tetszik. De ha ez így van, akkor mégis miért mindig ugyanarra a típusra gerjednek a lányok?

Figyelt kérdés

Peldanak okaert itt van egy kép. Kapasbol meg tudom mondani, hogy ha muszaj lenne valasztani, akkor az 5 pasibol tuti minden laby a kozepsot valasztana. Ha mindenkinek mad lenne az izlese akkor a tobbi pasit a keprol is ugyanolyan arányban vàlasztanàk. Minden csaj ugyanarra a tipusra.gerjed szerintem akar tagadjak, akar nem.



[link]


2012. jún. 24. 15:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
fiú vagyok, de szerintem a bal szélsőre gerjednek jobban...
2012. jún. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a jobb szélső hanyagolódna el, de ő sem teljesen.
2012. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nekem ebből pont a szőke srác tetszik.

De az élet nem áll meg a külső mögött. FOntos, hogy valakivel ki is lehessen jönni, hogy támogasson, hogy mellettem legyen.


Nekem ami a férfiban számít, az az illata, az érintése, a mosolya, az életről hogy vélekedik, és, hogy az elveiért és szeretetiért álljon ki, ha kell a világgal szemben is.

Ne hisztizzen, és értsen az otthoni munkákhoz pl. barkácsolás.


Egy ilyen pasi simán eltekerheti a fejem.


22/L

2012. jún. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Igen valoban en is azt valasztanam, de akkor is teves az allitasod mert nem igaz.

A volt baratom nekem annyira tetszett, hogy azt mondanam, hogy a legszebb ferfi akit lattam, es kepzeld az osszebaratnom azt mondja rola, hogy ronda es nem ferfias nincs semmi benne, tehat tevedsz


aki tetszik a tesomnak / csajnak az nekem egyaltalan nem jon be, mind ketten lanyok vagyunk es meg soha nem volt, hogy teszedjen nekem az o pasija vagy forditva es nem azert mert tesok vagyunk, hane mert mas az izlesuk a noknek

2012. jún. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
hát speciel nekem egyik se jön be
2012. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Balrol a masodik.

(de masodik helyen nalam is a kozepso sarc lenne)

2012. jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
De ez nem ér, négy átlag alatti meg egy "jópasi" közül jóhogy mindenki a középsőt választaná.
2012. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Atlag alatti. Bolond vagy? Mind atlagosak. De legalabb nem cafoltak meg a lanyok hogy melyiket valasztanak. Szoval lanyok innentol kezdve nem szeretnem azt hallani hogy a szepseg relativ, mert nem az es mindig az idealok lesznek a befutok.
2012. jún. 24. 15:54
 9/20 anonim ***** válasza:

Eloszor is a ferfiaknal is hasonlo a helyzet....

Masodszor a kepen lathato kepen a legfiatalabb es legidoesebb kozott szerintem van 20 ev. Igy aztan tenleg van ertelme hasonlitgatni oket.


Harmadszor: Te ezek szerint nem olvastad el a valaszokat.

Kb 50% valasztotta a kozepsot a tobbiek mast.

2012. jún. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Miért a férfiaknál nem az ideál a befutó? Ezt kár tagadni.


Az ember úgy lett kitalálva, hogy a szép nyerjen első körben. Hogy miért? Mert aki szép külsőre, arról jó géneket lehet feltétezni és ez a szaporodás alaplilére, a jó gének örökítése.



A sorsod te alakítod. Ne azt nézd, hogy milyen hátrányaid vannak, hanem azt, hogy ebből hogy kovácsolhatsz előnyt.

2012. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!