Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem? Többi lent

Figyelt kérdés
A lánnyal a kapcsolatom semmilyen.egyszer sem mertem megszólítani 7 év alatt mert ő a suli legszebb lánya.Viszont 2 nappal ezelőt ráírtam akkor elég jól eltudtunk beszélgetni.Kedves lánynak tűnik de amiből gondolom hogy nincs esélyem az az hogy ő bárkit megkaphatna és pont velem nem járna.Én egy magas,jó humorú,kedves és elviekben helyes srác vagyok.Alig 5kg felesleg ha van rajtam.TANÁCSOKAT VÁRNÉK!A lány 15 én 14 éves vagyok nagyon szép csinos lány mindene meg van ami számomra fontos de nincsen túl sok esélyem SZERINTEM.Mi a ti véleményetek tanácsot tudnátok adni?

2012. jún. 23. 12:06
1 2
 1/11 guido ***** válasza:
100%

Srác, légy férfi!!! (hugyozz állva)

Flörtölj vele, az hogy valaki túl szép néha átok mert mindenki azt hiszi ö bárkit megkaphat. Néha a túl szép lányok a legmagányosabbak. Udvarolj neki és majd meglátod ;)


21/F

2012. jún. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Meglesz :)

További tanácsokat várok :)

2012. jún. 23. 12:19
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyet értek, hugyozz állva!

= éve ácsingózol utána, ideje kockáztatni, ennél rosszabb úgy sem lehet!

21/L

2012. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ez komoly kérdés???

lépj! légy férfi!

bár mondjuk nem feltétlen előny hogy fiatalabb vagy...

de mit veszíthetsz? SEMMIT!!!

flörtölj vele, legyél vicces de ne bunko... ADD ÖNMAGAD...

szerintem menj egy kicsit gyurni vagy focizz vagy amit szeretsz, attól lenyugszol és nem fogsz idegeskedni (legalábbis kevésbé)

na de most menj és lépj!!!

majd azér ird meg mi volt

sok sikert :)

17F

2012. jún. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mennék én és meg is tenném de nem tudom sajnos maximum facebookon :(
2012. jún. 23. 17:01
 6/11 anonim ***** válasza:

ne szarakodj, a szép lányoknak sok az udvarlójuk, de annyi barom van köztük. hidd el van esélyed!!


14 l

2012. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem :)
2012. jún. 23. 19:32
 8/11 anonim ***** válasza:

a 17F vagyok.

amit a 14L leirt nagyon igaz!

a szépeknek általában sok az udvarlojuk(sok a taho p.araszt köztük) vagy nincs ez esetben félnek próbálkozni

az egyik Két pasi meg egy kicsi részben monta Charlie Sheen, hogy minél dögösebb egy csaj annál magányosabb, mert a legtöbb pasi fél megközelíteni... és ez tényleg igy van... de ne a GYIKon kockulj hanem lépj ;)

mégegyszer sok sikert :)

2012. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
magamat adtam nem jött be neki hát ezt elszúrtam
2012. jún. 23. 22:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam 15 éves koromban esélye se lett volna egy 14 éves srácnak... lehetett volna az akármilyen helyes, meg minden...
2012. jún. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!