Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 éves fiú vagyok, és strando...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves fiú vagyok, és strandon beleszerettem egy 13 éves osztrák csajba. Mivel eddig nem tanultam németet, elég nehezen értjük egymást. Szerintetek összejöhetnék így a lánnyal?

Figyelt kérdés
a határon lakok, szóval csak 10 km-re lakik tőlem.

2012. jún. 24. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha türelmesek vagytok, tanulj meg németül. ha csak németül tudsz vele beszélni, nagyon hamar belerázódsz
2012. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon fogod megérteni, a német nem könnyű nyelv.. Activityzzetek.. :D


De amúgy sok sikert hozzá! :)

2012. jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ember, attól h te nem tufsz németül lehet h angolul ő is és te is tudtok... és majd vígan ordibálod neki hogy ich liebe dich!
2012. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%

te baroom, felejtsd el :D sok hal van még a vízben xD (magyar ponty)

f18

2012. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Adam, szebben nem ment volna? Nem hiszem, hogy te is tudod milyen érzés ez...
2012. jún. 24. 22:36
 6/12 KakukkTóni válasza:
100%
gyere vele össze, hisz a szex minden nyelven ugyanaz ;)
2012. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mibe szerettél akkor bele, ha beszélni se tudtok rendesen?
2012. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tégy egy próbát
2012. jún. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
sztem közös nyelvként a franciát simán használhatjátok ;)
2012. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha 13 évesen belemenne a szexbe úgy, hogy nehezen értitek egymást, akkor jólvan :D De szerintem még fiatal az ilyesmihez, de attól még randizhattok sokat csakúgy, ha szeretitek egymás társasgát. A német szerintem könnyű nyelv, majdnem ugyan olyan, mint az angol. Ha angolul tudsz, akkor sok minden ismerős lesz. Persze ebben a nyelvben is van sz.pás bőven, van amit meg kell tanulni nincs mese, de mivel nem felsőfokú vizsgára készülsz, semmi baj se lesz ha hibázol. Amúgy valami közös nyelvetek van? angolul tudtok? én azt mondom, tegyél egy próbát, én ki nem hagynám az biztos :D
2012. jún. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!