Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Talán próbára akarnak tenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán próbára akarnak tenni a pasik ezekkel a kijelentésekkel hogy könnyűvérű vagyok-e, avagy nem?

Figyelt kérdés

Miért szólnak be ilyeneket a pasik akikkel neten dumálok hogy "aludhatnál nálam és akkor majd elemezgetünk" meg ilyenek ? Ezzel mi a fenét akarnak? Nem győzöm őket oltogatni...még az is beszól aki esetleg randizni akar velem...ebből azt kéne levennem hogy csak egy menetre kellenék nekik és kíváncsiak hogy mennyire vagyok erre kapható?

Vagy csak viccelődni akarnak és én meg túlságosan magamra veszem?

Az ilyenek csak "ártatlan" ökörködések, vagy tényleg egy nőfaló szemét akarja elcsavarni a fejem?

Mert gondolom aki nem csak a szexre akarna, az nem szól be ilyet, nehogy megbántson vele...vagy akkor az én felfogásom a rossz ezek szerint?

17/L

kort is kérek lécci



2012. jún. 25. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy mondod,, csak menetre kellenél neki,,,, 24/N
2012. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pasikat kerüld el, nem érdemes fárasztani magad. Mintha láthatatlan lenne.
2012. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyílván jól nézel ki, szóval egyfelöl kezeld bóknak, úgy könnyebben túlteszed magad rajta, másrészt akik ilyet beszólnak csak egy-két éjszakát szeretnének tőled, de ahhoz túl gyávák h normálisan közeledjenek 35 F
2012. jún. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor is tesznek ilyen megjegyzést, ha nem csak egy menetre kellesz nekik, változó lehet.
2012. jún. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van akinél ez egy teszt.Régen egyszer egy randinál megkérdezte a srác,hogy aludhat-e nálam.Nemet mondtam.Utána mondta hogy ha igent válaszoltam volna,többé nem keresett volna.
2012. jún. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utolsó...én is valami ilyesmire következtetek ezekből...
2012. jún. 25. 15:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

aki komolyan meg akar ismerni és nem az első héten lefektetni az nem poénkodik szexuális utalásokkal, mert tudja, hogy egy valamire való nő pofán vágná és otthagyná.

finoman tesztelgetik a srácok, hogy mi a határ. kíváncsiak, hogy milyen könnyen jutnak be a bugyidba.

2012. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Figyelj! Én rendszeresen neten ismerkedtem, amíg szintén ott meg nem ismertem a férjemet.


Az ilyeneket el kell felejteni, főleg akkor ha az első pár beszélgetés alkalmával nyomja ezt a dumát. A legtöbb ilyen házas férfi, aki itt akarja kiélni magát, némelyik tettlegesen, némelyik csak szóban. A másik fele lúzer kölyök, akik életben nem tudnak két szót sem szólni egy nőhöz, csak itt nagy a szájuk.

A netes társkeresésről és chat-ről elterjedt, hogy sok a könnyű vérű nő, ezzel együtt a hiéna is. Sajnos ez igaz, tehát neked el kell határolnod magad tőlük, ha sikerrel akarsz járni.

Egy úriember a neten is úriember (főleg ha társat keres), nem vetkőzik ki magából csak azért mert épp nem ülsz vele szemben a valóságban. Ez alapszabály.

A névtelenség és viszonylagos személytelenség miatt ilyenkor muszáj sokkal szigorúbb "szűrőket" felállítani a partnerekkel szemben. Nem tetszik, kész, törlöd, nem válaszolsz. Túl fogja élni, Ő is és Te is.


Ezek nem nőfalók, hanem tehetségtelen hülyék, mert egy nőfaló sem így viselkedik a nőkkel. Ilyen dumára csak azok a rib@ncok vevők akik hasonszőrűek hozzájuk.


Hallgass a megérzésedire.

2012. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as vagyok


26/N

2012. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

Sok minden lehet,lehet csak hülyülnek,lehet hogy tényleg ilyen könnyűvérűek,de legtöbbször nem szoktak olyan számító módon viselkedni mint néhány nő akik "hátulról jönnek".

Vagy tényleg csak a szájuk jár,ha oda kerülnének remegnének melletted! :D Én olyan vagyok hogy az ilyeneket távolabb tartom magamtól mert én másfajta ember vagyok.

2012. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!