Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3éve nemvolt csajom, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3éve nemvolt csajom, most ballagtam és nem értem:s szoktam bulizni járni nem vagyok nagyon otthon ülős és mégsem jön össze mit csináljak? Ha lányok válaszoltok léci írjátok azt is hogy hány évesek vagytok. előreis kösz

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
"szoktam bulizni járni nem vagyok nagyon otthon ülős" - És mégsem jön össze? Nyugi nem vagy egyedül, ez még önmagában kevés. Többet kell tenned.
2009. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
várom az ötleteket
2009. júl. 7. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem sincs már lassan több mint 2 éve barátom...és velem is u.az van mint veled. Attól is függ mennyire vagy nyitott a lányok felé, hogy oda mersz e menni beszélgetni, meghívni egy italra, vagy felkérni táncolni stb...

17/L

2009. júl. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok:) kérd el a számát vagy msn címét...

menni fog biztos;)

2009. júl. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sztem hívd meg egy italra. Tudom, hogy régimódinak hangzik, de sztem beválik.

Meg nekem az a véleményem, hogy discoban nem a legjobb az ismerkedés...max egy éjszakára...

De sok sikert, én szorítok neked!

Mindenkinek megvan a maga párja, hidd el, fel a fejjel!

2009. júl. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát a bátorsággal nincs baj csak valahogy nem jön össze
2009. júl. 8. 00:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nem jó helyen keresel...menj el minnél több helyre ahol különböző személyiségű lányok vannak. Menj olyan helyre amik téged is érdekelnek, nem muszály bulizós helynek lennie. Pl.: múzeumok éjszakájára vagy vagy van pár ilyen kiülős helyek ahol sokmindenki megfordul...
2009. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!