Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan adnátok be otthon ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adnátok be otthon ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy van egy egy fiú, akivel randizgatnék meg ilyenek. Viszont mivel még nem volt komoly barátom, itthon elég fura azt mondani hogy elmegyek ide oda a fazonnal.. Ráadásul aki ismeretségi körben pasizik, arra anyám egyáltalán nem mond szépeket. Ilyen helyzetet hogyan oldanátok meg? Titkolni nem nagyon akarom, mert azért az mégis gyerekes lenne, mert ha kiderül hogy járunk, akkor elég ciki kinyögni hogy mikor jöttünk össze :)
2011. szept. 30. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy "anyu-apu, ő a barátom. én járok vele, nem ti, fogadjátok el."
2011. szept. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
ha fiú vagy inkább ásd el magad
2011. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem kell hazudni nekik, szóval inkább tisztességesen mondd el, mi a helyzet, de azért persze fessed le a srácot nagyon jó fejnek, rendesnek, stb, hogy ezzel is javítsd az esélyeidet :)

Amúgy meg hány éves vagy? A szüleidnek el kell fogadniuk, hogy már nem vagy kisgyerek, és lassan felnősz, és ez ellen semmit nem tehetnek.

2011. szept. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Keress ártatlan ürügyeket, hogy éppen kihez, hová mész, miért talizol vele. Pl eljön hozzád, hogy együtt menjetek az osztálytárshoz, vagy blabla. Hozzászoktathatod őket így apránként is.
2011. szept. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Nekem 16 felett nem kellett titkolnom az ilyesmit.
2011. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogy miért cink egy kapcsolatot bevállalni otthon.. Az emberek felnőnek ennyi.. Te sem lennél ha Apu nem rakta volna be anyunak b*meg.. Ők is voltak fiatalok meg kell érteniük..
2011. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
csak nálunk itthon az a felfogás hogy ennyi idősen már nekik családjuk volt, most meg mindenki akinek pasija van, az hülye ... :S szóval ha másokról ilyen trágár vélemény hogy gondolhatnám hogy a saját lányáról más lenne..
2011. szept. 30. 22:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Ilyen idősen családjuk volt... Akkor miről beszélünk? Az első pasival házasodj össze ??? Nem??? Akkor meg?? Szerintem ha ezt mondják akkor valószínűleg elmúltál 20éves és semmi közül nincs hozzá kivel jársz és kivel nem.. Ez a saját magánéleted.. Sok idióta szülő (bocsánat) a pasi , ne m = udvarló pedig az, csak ez 2011 anyuci:)
2011. szept. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ő ódivatú, vagy primitív felfogásuk miatt nekem nem kell rosszul érezned magad. Ha akarsz kavarni a pasival, tedd azt, a szüleidnek ebbe nem sok beleszólásuk van.

Meg ahogy mások már írták: ők is voltak fiatalok, ők is elkezdtek valamikor csajozni/pasizni, szóval miért ne tennéd te is?

Alapvetően nem sok közük van hozzá, hogy te kit szeretsz, vagy kivel akarod az idődet tölteni, ellenben jó lenne, ha megírnád, hány éves vagy.

2011. szept. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
bocs, neked :)
2011. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!