Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent ha egy pasi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy pasi azt mondj egyik nap reggel, hogy lemond rólam távolság miatt, de még az nap este visszavetetné magát a skipre?

Figyelt kérdés
Megszólalt a bűntudata, vagy nem gondolta komolyan csak meg gondolatlanságból mérgében dobott ki?Én meg úgy voltam vele hogy akkor ha már úgysincs esély találkozásra akkor kitörlöm minden elérhetőséget a számára.1évig beszélgettünk skypen úgy hogy már meg csináltattam az út levelemet minden papírt megcsináltattam és erre a fejemhez vágja hogy maradjak otthon a jelenlegi páromnál akit ő érte hagytam volna el gyerekestül , szerintem most jött rá mekkora felelőség 1 gyermek főleg ha nem sajátja és na meg mostanában elég sokat itthon van párom és olyankor nem is szoktam bekapcsolni a skypet.Így is úgy is elhagytam volna jelenlegi párom pár nap múlva költözöm albérletbe gyerekestől.Jahh és egyik pillanatról a másikra 4 nap alatt történtek az események mert besértődött rajta hogy nekem nincsen feltöltve a telefonom és nem tudom vissza csörgetni. De mikor neki hetekig nincsen feltöltve az nem baj már neki mikor semmi vissza jelzést nem kaptam. Nem fogom vissza venni skipre. Mi a véleményetek, Szerintetek meg rögződött benne hogy mindig a skip előtt ül és beszélget és ez hiányzik neki csak?Mert esze ágában sem volt lejönni azt mondta hogy így legalább egyikünknek sem kell törni a fejünket a bonyolult határ átkelésen.Szerintem be páníkolt........és nagy része amit nekem mesélt mind hazugság de nem értem miért nem szólt hamarabb vagy csak annyira jól elbeszélgettünk mindig hogy sajnált hamarabb kidobni?Jahh és smst is küldött mielőtt küldte a skypen a felkérést hogy ne haragudjak rá...

2012. jún. 27. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:
azt hogy egy lúzer...
2012. jún. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos csak beszélgetni kellettél neki, most valószínűleg megijedt, és visszakozik.
2012. jún. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!