Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan cselekednétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan cselekednétek ha látjátok hogy esélytelen, a távolság miatt találkozni de már 1 éve beszéltek interneten?

Figyelt kérdés
Az én esetem az egy távkapcsolat interneten ismerkedtünk meg de még soha nem találkoztunk . Ma kellett volna lejönnie csak hogy utoljára pénteken beszéltünk és a vasárnapi sms is elmaradt amit írnia kellett volna hogy mikor indul a másik országból. Akárhányszor próbálom hívni vagy nem reagál rá semmit vagy kinyomja most legútobb kikapcsolta vagy kivette a telefon aksilyát mert megszakadt és utána meg már kikapcsoltat jelzett a telefonja, de rá 15 percre má be is volt kapcsolva és akkor meg kinyomta. Mit akar ez a srác tőlem? Ő kérte hogy én várjak mert már 4 hónapja fogy a türelmem a várakozástól és pont ő az aki ezt csinálja. Mit kéne tennem hogy tudjam mit akar , mért nem mondja világosan mit szeretne? Ez is lerázási módszer mostanában?

2012. jún. 18. 07:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet h leakar rázni, viszont + van az esélye h csak vmi gond adodott, es éppen nem tudott beszelni...
2012. jún. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
várj 1 kicsit, és majd kiderul h mi a baja
2012. jún. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De ha valami gond van attól még ha hívom fel kéne hogy vegye a telefont és nem kinyomni...már vagy 1 hónapja kitörölte az e-mail cimét és a facéját arra hivatkozva hogy csak összeveszünk az miatt mert mindig azt nézte hogy én mikor vagyok facén.
2012. jún. 18. 07:37
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyértelmű sztem, ha egyfolytában kinyomja és kikapcsolja a telóját. Nem akar veled találkozni, ennyi. Nem kell erőltetni a dolgot, keress magadnak vki mást, és lehetőleg közelebbit. Ha még nem is találkoztál vele, akkor hamar túlteszed magad rajta. Lehet h talált magának vkit, csak nem akarja elmondani, mert könnyebb kinyomni a telót.
2012. jún. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A.L.I.A.S. válasza:
Szinte 100%,hogy leráz éppen...Én is neten ismerkedtem meg párommal,de olyan soha nem volt,hogy ne vettem volna fel a telefont!Sőt!Alig vártam,hogy halljam a hangját! :))Mostmár lassan egy éve együtt lakunk! :)) Szerintem ne pocsékold az idődet olyanra,aki arra sem méltat,hogy mikor TE hívod,nem veszi fel a telót!Én még motorozás közben is inkább félreálltam a legelső helyen,ha hívott párom,mindegy volt,hogy nem volt rá mód a KRESZ szerint... :) Nem idevág,de mi a csillagjegyed?
2012. jún. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 ASOT ***** válasza:

őszinte leszek...


elvesztegettél 1 évet az életedből, rááldoztál 1 évet egy olyan emberre akinek csak időtöltés voltál, és etetett a szép szövegével dumájával te meg a tenyeréből ettél mert örültél h van valaki akinek számítasz.

Sajnálom!

2012. jún. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A.L.I.A.S. válasza:
Sajnos ASOT-nak igaza van... :/
2012. jún. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 ASOT ***** válasza:
igen sajnos...sajnos az igazság olykor fájdalmas...
2012. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De még most sem értem miért adta a szépet és jót hogy lejön ha tudta hogy úgysem lesz belőle semmi?És miért marasztalt mikor én akartam kilépni ebből a kapcsolat szerűségből....Én nem akartam virtuális kapcsolatot mégis csak ennyi lett belőle.Hogyan képes pár nap alatt elfelejteni 1 évet?
2012. jún. 18. 22:06
 10/13 A kérdező kommentje:
Miért hagyta hogy megcsináljam az útlevelet miért nem vágta az arcomba vagy legalább írásban úgy könnyebb. Szerintetek be pánikolt? Mert eddig minden jövetele előtt vagy összevesztünk vagy mindig volt kifogás, de sosem ért ide.
2012. jún. 18. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!