Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ez mennyire befolyásol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez mennyire befolyásolná az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Több mütétem és kezelésem is volt az elmúlt években emiatt teli vagyok hegekkel és csúnya a bőröm plusz van rajtam még pár kiló felesleg a gyógyszerek miatt. Sajnos az önbizalmam ennek köszönhetően szinte nulla. Nem nagyon merek ismerkedni se, mert félek hogy emiatt visszautasítanak. Mit tegyek? Van alapja a fèlelmemnek? 20/F


Csak normális válaszokat kérek


2012. jún. 27. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdekes,h nemrég nekem is volt egy műtétem. De én pont h lefogytam tőle,mert a sok fájdalomcsillapító pont h elvette az étvágyamat.
2012. jún. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nekem is voltak hegeim patanásos időszakom miatt (nem voltam nagyon havi 3-4 darab jött ki, de nagy és mindig kisebesedett, aminek hegek lett a vége)


Addig jó, még zavar, ha már nem, akkor elfogadtad hogy ilyen vagy, és ez önbizalmilag 0-t csinál belőled.


18/f

2012. jún. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen betegség és gyógyszer ami miatt hiztál?

Én még csak ellenkezőjét láttam,hogy fogyás van a korháztól,betegségtől.


Semennyire nem befolyásoló tényező,páromon is van elég sok heg műtét és esések miatt,sőt ismerkedéskor első együttlétkor döbbentem rá hogy sérve is van,és alig pár hét ismerettség után korház,műtét,hetekig maximum sétáltunk.

De ez nem igazán számitott.

2012. jún. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kórházban én is fogytam rendesen, meglátszott az arcomon is, hogy összement. Engem azóta is a vékonyságom zavar, igaz visszaszedtem pár kilót, de alapból vékony típus vagyok genetikailag. Meg rosszak a fogaim, folyton dokit járom, engem ezek akadályoznak meg, hogy merjek ismerkdeni lányokkal, szóval megértem a helyzetedet. Ez ellen nagyon nehéz tenni, el kell fogadnod magad és próbálkozni ismerkedni, aki szeret, az elfogad úgy, ahogy vagy, bár nehéz rendes lányt találni manapság az tény.
2012. jún. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 okoska31 ***** válasza:

Rajtam van egy szép nagy medvevágás, idestova 17 éve.

A hónom aljából indul, és egészen le a mellem alá - 23 öltés.

Azt mondta a doki akkor, hogy mondjam azt, medvével harcoltam.

És rajtam is van súlyfelesleg (meg volt allergiám, meg stb.)


De valahogy rohadtul nem zavar az ismerkedésben. Az első évben amíg a tartásom kicsit furcsa volt tőle (felemeltem a jobb vállamat a kellemetlen érzés miatt) igen, de akkor még csak 16 voltam:)


úgyhogy ne parázz, nem ezen fog múlni.

2012. jún. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A hegeket eltüntetni nem tudod, de pl lefogyhatsz, ha attól jobban érzed magad, és akkor az önbizalmad is megnő. Amúgy meg nem feltétlenül kell elfogadni magad úgy ahogy vagy, lehet változtatni (nem műtétre gondolok, frizura, hajszín, vagy ha kicsit jobban odafigyelsz magadra).
2012. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Valóban nem a műtétektől híztam meg, hanem az utánuk jövő gyógyszeres kezelésektől (szteroidok, stb.) de már dolgozom hogy leadjam a feleslegem. Azt hiszem ez adna egy löketet ahhoz, hogy kicsit helyre álljon az önbizalmam.

Volt már egy komolyabb kapcsolatom, nem rég lett vége, azóta viszont csak elutasításokat kapok, szinte mindig minden randi tök jól sikerül, de amikor megtudják hogy sok heg van rajtam, akkor kapom a "bocs, de inkább hagyjuk" üziket.

Én viszont köszönöm a válaszokat :)

2012. jún. 27. 16:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy ez miért zavar akárkit is, és basszus az ő testük tökéletes? Annyira számít már a külső, szégyen ez a világ..
2012. jún. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!