Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan csajról aki első randin magától elkezd orálozni? Melyik a súlyosabb, orál vagy szex?

Figyelt kérdés

2012. jún. 27. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy egy picikét rib@nc.
2012. jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ribanc
2012. jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez esetben azt, hogy: oké, egyszer meg.uglak azt szevasz.
2012. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Max azt, hogy szereti a f@szt! Nem kicsit!

Rib@ancnak azért nem nevezném, mert "magától" kezdett orálozni.


A szex az súlyosabb mint az orál, de azért első randin mindkettő igen sokkoló tud lenni...

2012. jún. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy r*banc!
2012. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én azt gondolom hogy az ilyen lányok eléggé szexéhesek, csak éppenséggel nem kellenek senkinek. Vagy azért, mert nem tetszenek külsőre azoknak a pasiknak akik nekik is bejönnek, esetleg a viselkedésük miatt, vagy egyszerre mindkettő. Az biztos, hogy ezek a lányok nem komplettek. Annak idején, nekem volt hogy megbeszéltem egy találkozót internetről egy lánnyal, és első randin szexelni akart velem, nyomult rám eléggé. Én nem mentem bele szexbe, azért is, mert nem igen jött be nekem a csaj külsőre, másabb típusú lányok tetszenek, például olyan, mint a mostani barátnőm :-) Ez a lány megsértődött rám, és otthagyott, majd egy idő után bevallotta, hogy nagyon vágyott akkor a szexre...De nekem nem tetszett sem külsőre, sem belsőre...Olyan lánnyal nem találkoztam még, aki szép volt külsőre, és belsőre is rendes volt, és első talin már szexelni akart volna. Egyébként szerintem mindkettő súlyos. Ha valaki így kezd egy randit, és esetleg ebből kapcsolat lesz, akkor szerintem borítékolható nem lesz abból igazi kapcsolat, és nem is fog sokáig tartani

.

23/f

2012. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

fél év :D :D


amúgy nagyon érzed a csajos témát :D

olyan képeket küldött neten...köze nem volt a valósághoz...pedig nem keveset küldött...csak régieket :D

2012. jún. 27. 12:54
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem vagyok ribanc. De ha mégis, az se baj! Időben ki kell deríteni, mekkora a srác farka, kis farkúakra nem pazarlunk időt, energiát!
2012. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pazarlunk? Te és a ribancok?
2012. jún. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!