Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy lány a facebookon, akibe szerelmes vagyok. Bejelöltem ismerősnek (elég közeli ismerős), de ő nem jelölt vissza. Megböktem, hogy felhívjam rá a figyelmem, hogy jelöljön be, vagy, hogy a tudtára adjam, hogy tetszik nekem. De semmi.


Viszont úgy érzem, hogy valaki más is udvarol neki. Aki be van a lánynak jelölve ismerősként.


Egyébként célozgatok, hogy szeretem, de, hogy nincs bejelölve ismerősként, így nehéz. Mert, ha be lenne jelölve, akkor csak neki küldeném.


Úgy akarom, hogy a lánynak üzenetben (facebokon) küldök egy szerelmes zenét (klipet).



2012. jún. 27. 23:19
 1/9 anonim válasza:
Hát ha nem tetszel neki, akkor csak elriasztod szegény lányt. Szerintem inkább maradj egyenlőre csak egy jó barátja, érezze, hogy számíthat rád és később ha már nagyon jó a kettőtök viszonya akkor megtudakolhatod tőle hogy bejössz e neki. Ha meg te is kellesz neki akkor rendben is vagytok!:D
2012. jún. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ez elég sz*r ötlet,lány vagyok én is és szánalmasnak tartanőám ezt. :)Jelöld be és kezdj el vele bezélgetni de ne nyomulj meg nem mondj neki ilyen hülyeségeket,h szerelmes vagy meg,h szereted mert így max csak megsajnál. :) 20/L
2012. jún. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. jún. 27. 23:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha olyan nagyon közeli ismerős, akkor miért csak most jelölted be? Hány évesek vagytok?
2012. jún. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát ez elég sz*r ötlet,lány vagyok én is és szánalmasnak tartanőám ezt. :)Jelöld be és kezdj el vele bezélgetni


Ez az, hogy hiába jelölöm be, nem jelöl vissza.

2012. jún. 28. 15:54
 6/9 A kérdező kommentje:

Ha olyan nagyon közeli ismerős, akkor miért csak most jelölted be? Hány évesek vagytok?


Volt már többször is, mert van 3 profilom is. Elég idősek.

2012. jún. 28. 15:55
 7/9 anonim ***** válasza:
16?
2012. jún. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Huszonéves. Csak azért, mert már elég sokszor "befürödtem".

Az ilyen szerelmeslevél meg hasonlók ma már nem divat.

2012. jún. 28. 17:37
 9/9 anonim válasza:
Ha nem fogadja el a jelölésed akkor egyértelmű, hogy nem érdekled. További próbálkozásnak nincs értelme, csak zaklatásnak fogja venni.
2012. jún. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!