Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam fel magamra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam fel magamra a figyelmét, ha legközelebb összefutunk?

Figyelt kérdés

Régebben egy szórakozóhelyen voltunk a barátnőimmel.Volt egy srác aki szintén ott volt,egy jópárszor elment előttünk mindig nézett közben,(hallottam,hogy megkérdezte a haverja tőle,hogy mi az?Ő meg mondta,hogy láttam valami szépet és bámult közben:D)aztán odajött hozzánk,bemutatkozott stb.Utána velem kezdett el beszélgetni,de nem sokat,nekem akkor még volt barátom annyira nem érdekelt az egész,meg a srác haverjai is odagyűltek,barátom is megérkezett,így ennyiben maradt.El is felejtettem az egészet,de pár napja összefutottam vele és eléggé megnézett.Azóta sokszor eszembe jut.

Mit csináljak,hogy ha legközelebb is egy helyen leszünk megint odajöjjön?:)


2012. jún. 28. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
kezdj el vetkőzni, közben énekeld a kumbajját, és csagingass rá
2012. jún. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én hatvan ember szeme láttára tántorogtam, okádtam és táncoltam, majd akik mellettem voltak aznap éjjel vettem bonbon-t. Azóta mindegyikuk (akiket elotte csak távolabbról ismertem) nagy mosollyal koszontenek és váltunk pár szót. True story.


De a te esetetben, próbálj olyat csinálni amiben jó vagy. Jó vagy darts-ban? Játsz egyet a barátnoiddel majd sikíts át nekik, hogy ki vannak hívva. Nézz felé, szemzz vele, kapd el a tekintetét. Matass a telfonoddal (ne játsz rajta), forgasd a kezedben, porgesd az asztalon, de ne telfonálj. Kuldj neki egy felest egy uzenettel (a pincer vigye oda). Hajrá!

2012. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:D Jó ötletek,kössz.
2012. jún. 28. 14:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Mosolyogj, és matass a hajaddal. Tudatalatt átjön a srácnak, és legyél nyitott, testbeszéddel is, ne tedd keresztbe a karod, stb.


Poénkodj sokat.:D

2012. jún. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben.:) Mostmár csak abban reménykedek,hogy hamarosan összefutunk megint,meg hogy nincs barátnője.:D Mert a nevén kívül kb semmit nem tudok.
2012. jún. 28. 16:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Vedd magad mellé még 1-2 barátnődet azzal az indokkal, hogy ők majd segítenek ha elakad a beszélgetés. Szólítsd a nevén, hívd magadhoz, aztán kezdetnek juttasd a tudtára, hogy neked is tetszik és szeretnéd jobban megismerni.
2012. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!