Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak bejön a szőrős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak bejön a szőrős férfi hónalj?

Figyelt kérdés

Haverom direkt növeszti mert megvan róla győződve hogy a csajoknak az tetszik mert az a férfias.

Nem pedig a csupasz, mert az búzás.

Hozzá teszem, hogy eddig még egy csaja sem volt...


Lehet ez az oka?



2012. jún. 28. 17:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%

legalább géppel tolja le, nem kell, hogy borotválja. Nekem a hónalj kutya nem jön be...

23L

2012. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
59%

a szőrös hónaj undorító

szerintem nem búzás ha borotválva hanem jó.

én utálom ha egy f*szi szőrös

22/L

2012. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
56%
Undorító a szőrős hónalj. Lehet,h a Higiéniát keveri az Eugéniával. :D Szóval csupasz az igazi, és jó!!
2012. jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%
a-a szőrt ne!
2012. jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
70%
Ha tisztálkodik,semmi probléma.
2012. jún. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
68%

Én soha nem borotváltam, csak az arcomat, mégis van feleségem. Szóval nála nem ez lesz a gond. :-)


39F

2012. jún. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
55%

Egy magára adó férfi ma már borotválja a hónalját vagy leszedi valahogy a szőrt. Én tuti nem járnék bundzsujos pasival, számomra visszataszító. Ilyen világot élünk.

19/L

2012. jún. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
76%
39/F, nekem se borotválja a faterom, de gondolom ezt vmi fiatalabb fiú kérdezheti... és ebben a korosztályban szerintem a lányok ezt nem tolerálják annyira. Legalábbis ha neki jó egy szőrős hónaljú lány, hát akkor egymásra találnak.
2012. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
50%
Undorító...
2012. jún. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%

Engem nem érdekel különösebben, mivel nem szoktam a pasijaim hónalját szopkodni. Vannak akiket a mellszőrzet és a hátszőr is zavar. Engem az sem érdekel, ha már férfinek született használja ki.

Na meg az én tisztálkodási és esztétikai szokásomat nem befolyásolja, hogy neki hol van szőre és hol nincs.

Szerintem a kikandikáló orr és fülszőr gusztustalanabb.

2012. jún. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!