Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hank Moody féle viszelkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hank Moody féle viszelkedés valóban bejön a csajoknak/nőknek?

Figyelt kérdés
A kaliforgia c. filmben játszó főhős igen sajátos módon szerzi meg az esti ,,desszertjeit ". Ez tènyleg beválik nálatok csajok ??
2012. jún. 27. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
részleteznéd egy picit? (: nem láttam a filmet, de kíváncsivá tettél.
2012. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az jönn be, hogy mennyire szereti a feleségét. Ha jól tudom a sztory alapján soha nem csalta meg a feleségét vagy legalább gubanc volt köztük amikor félrelépett. De mindig elcseszi a dolgokat, képtelen nyugton maradni nemcsoda, hogy a felesége állandóan kidobja. Összeségében nem kellenne ilyen pasi, de maga a sorozat nem rossz :-)
2012. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csajoknak. Nőknek már nem biztos.


Amúgy meg tényleg jó sorozat, ugyanakkor szerintem valójában kevesen értik, hogy ez egy dráma. Hiába élnek pálmafák közt medencés vityillókban, hiába furikáznak drága sportkocsikkal, nem tudsz mutatni egy olyan fél órát az életükből, amikor éppen BOLDOGOK.

2012. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
A jössz dugni szöveg 10 nőből 1-2-nél bejön! Szóval mindenre van kereslet!
2012. jún. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tyler913 ***** válasza:

Szia! Elég régi a kérdés,de hátha még olvasod. A Hank Moody-féle viselkedés a nők többségénél igenis bejön, ugyanis a fickó igazi alfahím. Nem azzal tűnik ki, hogy nagydarab,vagy kiglancolt cuccokban jár, hanem azzal,hogy

1. A saját világában él, totál független,nem akar másoknak megfelelni

2. Minden körülmények között laza és magabiztos.

3. Jó a szövege,könnyen megnevettet másokat.

4. Tiszteli a nőket.

Ezek mind olyan viselkedésminták, amelyek a nők túlnyomó többségénél bejönnek akkor is,ha spec. valakinek nem tetszik David Duchovny.

Itt egy jó videó,amely azt elemzi,hogyan viselkedik,és miért csábító mindez egy nőnek:

https://www.youtube.com/watch?v=zorEMHb3o0Y

2012. szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!