Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha internetes társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha internetes társkeresőn megismerkedsz valakivel, mennyi idő elteltével randiztok?

Figyelt kérdés

Ír neked,te visszaírsz neki,aztán ő is, de mikor találkoztok és hol?


Nőként nem nekem kellene felhoznom a randit, de a személyes találkozás mindent ver. Nem szeretnék hetekig levelezni, és Skyepon sem az igazi. Ha valaki nem akar találkozni személyesen pár hét múlva, akkor gyanús az ügy?


2012. jún. 29. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Pár hét?1-2 levélváltás,1-2 üzenetekkel kommunikálós nap után már kideríthető hogy érdemes e randira!
2012. jún. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha értelmes leveleket küld,de a randit nem hozza fel?
2012. jún. 29. 19:15
 3/5 anonim válasza:

Nekem is így volt, hogy megismertem egy társkereső oldalon a mostani barátomat.

Nem lakunk messze egymástól( 20 km-re lakik tőlem), de mégis először facebook-on beszéltünk, majd sms küldés, stb.

Mi 2 hét múlva egy szombati napon taliztunk.

Mi az msn-t és a skype-ot kizártuk a kapcsolatból, mivel ott nem lehet rendesen megbeszélni a dolgokat!

Az utolsó kérdésedre válaszolva pedig, ha valaki nem akar veled személyesen talizni, akkor csak felültetett téged, vagyis csak játszott veled...

Duma, duma, duma, de semmi több...

2012. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is most tettem ki ilyen kérdést. barátnők is lehetnénk :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__31386..


én félek, hogy lúzerek.

nekem volt egy 3 éves kapcsolatom netről,a párom elmondta, hogy az elején nem is akart tőlem semmit. de ő nem az első találkozást húzta, hanem a másodikat!

2012. júl. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hetekig levelezni egy "idegennel" nem is lehet. Csak nyűg az embernek, hogy mit írjon.


Lassan egy éve vagyunk együtt a párommal akit társkereső oldalon ismertem meg. A második levélben már írtam neki, hogy találkozhatnánk és pár nap múlva mikor ráértünk találkoztunk. Első levélváltás és találkozás közt kb. egy hét telt el nálunk.


Van aki fél a találkozástól és nem biztos benne, de én úgy vagyok vele, hogy kell a személyes kontaktus, hogy valakit meg lehessen ismerni.

2012. júl. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!