Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem szánalmas amikor valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szánalmas amikor valaki állandóan kiírja mindenhova hogy "hiányzol, szeretlek"?

Figyelt kérdés

Ismerek 1-2 ilyen embert. Amikor van barátja kiírja msn-re skypera, facere az üzenőfalra vagy ahol, amit minden ismerőse lát hogy "Úgy hiányzol, szeretlek, de jó lenne ha itt lennél most... :("


Most azért írja ki oda hogy mindneki lássa, hogy "nyenyenye... nekem van barátom... :P" ?


Vagy csak egyszerűen hülyék?



2012. jún. 30. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Ez még nem a zavaró kategória. Engem is irritál, mikor 1000 képet töltenek fel, és alá komizzák hogy "szép vagy" meg "énszeretlekjobban". Ennek inkább priviben a helye.


De ez amit írtál ez még elfogadható. És nem hiszem hogy nadzolás miatt csinálják.

2012. jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem szánalmas, amikor valaki állandóan annyira el van foglalva másokkal, hogy észre se veszi, hogy egy vállrándítással elintézhetné az irritáló dolgokat, a helyett, h tök fölöslegesen felhúzza magát rajta?


De igen, szerintem is elég nevetséges. A te kérdésedre és az enyémre is. De mivel nem foglalkozom teljesen jelentéktelen dolgokkal, ezért amondó vagyok, ugorjunk is.

2012. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ASOT ***** válasza:
52%
gyerekes :) vagy túl szerelmes...
2012. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hiányzol, szeretlek! <3
2012. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, sz nálam is a szánalmas kategória, amikor mások orra alá dörgöli, hogy neki van kapcsolata.

Pedig amúgy senkit nem érdekel...

Gyerekes, buta, primitív emberek írják ezt ki mindenhova. Magánügy.

2012. jún. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez annak a jele,hogy szeretik a párjukat,nálad meg,hogy enyire zavar,annak a jele,hogy nincs párod,és irigy vagy rájuk.
2012. aug. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gáz.
2012. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!