Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok tanácsot mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok tanácsot mondani lánynak ismerkedéshez?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, h nagyon visszahúzódó és félénk vagyok. Az ismerkedés egyáltalán nem megy nekem, nem tudok pasikkal ismerkedni, mert eléggé parázok, félek h a férfi csak kihasználna, vagy játszana velem.

Ráadásul még nem is volt barátom, ami már eléggé bánt. 24 évesen még mindig nem jártam senkivel sem. Ennek köszönhetően pedig az önbizalmam a nullán van. Nem vagyok ronda, vagy kövér, átlagos vagyok, mégsem kellek egy pasinak sem, pedig hűséges lány lennék, komoly kapcsolatot szeretnék.

Egyszerűen annyira kevés az önbizalmam, hogyha meglátok egy jó pasit, akkor nem is merek a szemébe nézni, kerülöm a tekintetét, mintha szégyellném magam. Volt már, h annyira tetszett egy srác, hogy ha megláttam még a lábam is remegett, mert annyira zavarban voltam.

Egy csomó lánynak olyan könnyen megy az ismerkedés nekem mégsem megy. Már társkereső oldaon is próbálkoztam, de nem igazán tetszett. Egyszerűen ha tetszik egy pasi, akkor szinte lefagyok, nagyon gáz ez a viselkedés.

Elsősorban pasik véleményét kérném, hogy ti mit javasolnátok, hogyan tudnék ezen a gátlásosságon változtatni? Mit tegyek, változtassak?


2012. jún. 30. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Mást nem nagyon lehet erre mondani, minthogy kezdj el ismerkedni. Csak így fogod magad felszabadultabban érezni srácok társaságában. Kezdetben ne is úgy állj hozzá, hogy esetleg kapcsolat lehet belőle, csak beszélgess a fiúkkal és kész. :)
2012. jún. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sztem rakj fel egy képet,hátha mi tudjuk mi lesz a baj..
2012. jún. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet priviben, megmondom, hogy mi a baj veled.

Amúgy akárhogy is nézel ki, kihívóbban kell öltözni, határozottabban viselkedni, kissé elérhetetlenül, az felkelti a fiúk érdeklődését.

Lehet, hogy túl jó nő vagy, ezért a pasik nem hiszik, hogy esélyük lenne nálad. A pasik is bátortalanok...

2012. jún. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mit jelent az hogy nem tudsz pasikkal ismerkedni ? :)

A ha tetszel egy férfinak akkor ő megy oda hozzád ,

beszélgettek , randiztok , és ha tetszetek egymásnak akkor összejöttök .


Biztos csúnya vagy nem ?

És merj a szemükbe nézni , ha nem nézel a szemükbe azt hiszik hogy nem tetszenek neked.

2012. jún. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

képet azt nem szívesen küldök, de szerintem a külső tulajdonságokkal nincs baj, átlagos vagyok szerintem.

Köszi a válaszaitokat:) Az utolsó válaszadó mondott egy nagyon hasznos dolgot, mert igazából ha belegondolok, egyáltalán nem öltözöm kihívóan, ezen talán változtatnom kellene. Ha van még ötletetek megköszönném őket:)

2012. jún. 30. 23:19
 6/10 anonim ***** válasza:
jársz szórakozó helyre ?
2012. jún. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem járok szórakozóhelyre
2012. jún. 30. 23:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Na akkor ez a baj.

Menj el , és biztos találsz valakit.

2012. jún. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem küldesz képet privátban? Jó tudom írtad, hogy nem szívesen, de akkor is. :P
2012. jún. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. kép nélkül az ilyen kérdések értelmetlenek

2. átlagosnak mondod magad, de a csúnya, előnytelen külsejű lányok, fiúk is szinte mind átlagosnak mondják magukat, szóval az átlagos egy nagyon rossz kifejezés

3. ha nem jársz szórakozni, társaságba, akkor nagyon lecsökkented az esélyeidet az ismerkedésre

4. ha átlagos a külsőd, akkor nem tudom mire fel várod el, hogy a legjobb pasikkal jöhess össze

5. a kihasználástól félelem valami neveltetési rendellenesség lehet, sok félrenevelt, szorongó lánytól hallottam, már, hogy fél attól, hogy egy fiú kihasználja, játszik vele

ilyen beállítódással nem valami sok sikert jósolok neked a párkeresésben

2012. júl. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!