Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Őszintén mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Őszintén mennyire jönnek be az igazán vékony fiúk, akiken csak szálkás izomzat van egy kicsi, de nem sok, szóval ilyen atléta alkatok inkább?

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

egyáltalán nem jönnek be

legyen rajta izom rendesen, de csak éppen hogy, mutatóba, azt is keresni kelljen

atléta alkat=girhes?

inkább ne


21/L

2012. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
52kg és 165cm, így talán jobban el lehet képzelni. Mondjuk a lábamon több izom van, sokáig futottam, gyors és jó futó voltam.
2012. júl. 1. 13:59
 3/14 anonim ***** válasza:
31%

és hány éves vagy? fogsz még nőni?


52 kiló egy lánynak se sok, 165 cm meg kifejezetten alacsony fiúnak

2012. júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Voltam már 58kg is, de ez régebben volt, valamiért lefogytam és csak kondizással sikerült felszednem magam egy hónap alatt 56kg-ra, de a pénzhiány közbeszólt és már jó ideje nem tudok tömegnövelőzni meg konditeremben edzeni. Nőni már nem fogok mert 22 vagyok.
2012. júl. 1. 14:07
 5/14 A kérdező kommentje:
Pocsék genetikám van, apai ágon nálunk vékonyak, nagyon keménye meg kell küzdenem minden egyes plusz kilóért, míg más azért szenved, hogy fogyjon én azért szenvedek, hogy hízzak.
2012. júl. 1. 14:08
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

megértem, mindenki csak a nehezen fogyókról beszél, közben rengetege vannak akik alacsonyak vagy vékonyak vagy mindkettő és képtelenek hízni, nőni meg nem fognak már 22 évesen


ne ess kétségbe, izmosodj, az talán segít az önbecsüléseden


az senkit nem hat meg, hogy jól futsz, ha kisgyerek tested van, sajnos látványra megyünk, nem stopperórával mérjük a pasik futásteljesítményét :)



a 165 cm meg tényleg kicsi, de sok alacsony pasinak van barátnője, talán neked is sikerül ha jóképű vagy és másban jó (humor, munka, intelligencia, kedvesség)

2012. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

az a 160valahány centi nem hátrány, mivel nagyon sok lány alacsony. Pl. én is - 158-at súrolom.

Nem tudom, hogy mennyire néztél körül az utcán fiúk közt. De 60% csontváz, 20%izmos és 20% kövér.

Nézni jó a vékony fiúkat, mert szerintem nagyon jól néz ki, csak ne érjenek hozzám. Olyan szarul érzem magamat, ha hozzám érnek. Mert én iszonyat alacsony vagyok emellett 56-60 kiló közt jojozok. És én minden dekáért harcolok, éheztetem magam, sokat mozgok, csak, hogy ne hízzam végleg halálra az agyamat. Úgy is fogalmazhatnék, hogy ha csak kajára gondolok már hízok. Undorítónak érzem magam és emellé még társul egy 52 kilós srác, az ilyen érrágás.

19/L

2012. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Őszintén: semennyire.
2012. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

a magasság szerintem sem gáz, viszont a sovány pasik nekem sem tetszenek...

de szerintem a sok "ellenállásnak" az is lehet az oka, hogy oké, hogy mondjuk a 15-16 éves lányok még gebék, semmi alakjuk nincs (persze, oké, vannak kivételek) de mondjuk 20 felett már ez, tapasztalataim szerint ritka....és az mégiscsak hülyén néz ki, hogy egy "normális" alkatú lány mellett egy fogpisza pasi áll....és ez a csajokat is feszélyezi...engem is feszélyezne

2012. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nos, lehet azért van az, hogy én is jobban érzem magam egy vékony lány mellett, ők vonzottak engem mindig is külsőre. Két vékony ember már nem is olyan vészes, szerintem.
2012. júl. 1. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!