Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Emiatt tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Emiatt tényleg nem kellek egyikőtöknek sem?

Figyelt kérdés

Alacsony, vékony, kis szálkás izomzatom van azért, de nem vagyok egy izomkolosszus távolról sem.


De én szeretek ilyen vékony, könnyed testalkatú lenni, sokkal jobban érzem magam így, mint elhízva vagy atomizommállattá gyúrva, de úgy látom emiatt nem kellek nektek, azt érzem, hogy minden lánynak a magas, vagy izmos, illetve bunkó, nagydumás barmok kellenek sajnos.


Egy alacsony, vékony fiú már senkinek sem kell?



2012. ápr. 5. 08:21
1 2 3 4
 1/37 /Anita_'94/ ***** válasza:
60%
Bár nem ezen múlik, de nekem jobban tetszenek a nagyobb, férfiasabb pasik.
2012. ápr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
19%
Igen, ezért. Aki alacsony, az egy lánynak se kell.
2012. ápr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
22%
sajnos... ez tenyleg nem szexi. ahany hasonlo baratom van mind kerulik a lanyok. :(
2012. ápr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 Gabii2 ***** válasza:
82%
én magas vagyok és elég izmos mégsincs régóta barátnőm
2012. ápr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
84%

Neked nem a magasságod, vagy a súlyod az alacsony, hanem az önbecsülésed.


Az pedig tényleg nem vált ki szeretetet, legfeljebb sajnálatot.

2012. ápr. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
Egyenlőre nem.Amikor már kitombolták magukat,esetleg már el is váltak akkor jön náluk képbe ,hogy nem a magasság a fontos hanem a megbízhatóság.Ha a könnyed alkat a jó neked akkor agyra gyúrj és önbecsülésre:-)
2012. ápr. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
ha már ezt dobta a gép, és ilyennek csináltak, fogadd el magad, és inkább nagyobb szíved legyen mint szád, és inkább nagyobb ölelésed mint izmod.
2012. ápr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

6/7


Hmm jó tanács. Tehát ha már kidugták magukat, meg elvált a nő, esetleg 1-2 gyerekkel, akkor jöhetnek számításba a kicsi pasik. Tehát ha már beteltek a lóval (aki el is ügetett), jöhetnek a szamarak. Jól megvigasztaltad. :)

2012. ápr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Igaz az én párom nem ilyen testelkatú,hanem magas és elég izmos is,de nekem nincs bajom a hozzád hasonló pasikkal sem,mivel én magam is alacsony és vékony vagyok.Nekem nem egy olyan barátnőm van,akinek alacsony,vékony pasija van.Ha érdekes személyiség vagy és van kisugárzásod,akkor nem feltétlenül ez a legfontosabb szempont!
2012. ápr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
0%
Ez a természetes kiválasztódás. A nőkben alapból bennük van ösztönösen, tudat alatt, hogy olyan pasit válasszanak, aki erős, jó kiállású, aki meg tudja őket védeni. Aki kicsi, gyenge, vézna, azzal nem tudnak mit kezdeni, és nem is akarnak. Bár van egy-két teljesen elferdült hajlamú nő, náluk lehet esélyed. Na meg a melegeknek bejöhetsz, akik a nőies kinézetű srácokat keresik. Ha neked ez nem jön be akkor inkább sportolj.
2012. ápr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!