Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért vagytok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért vagytok olyan marhára bonyolultak?!?!?!

Figyelt kérdés
Miért bonyolítjátok a dolgokat mindig??? Mért nem lehet egyszerűen élvezni a másik jelenlétét?
2012. júl. 1. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
A férfiakon egy kapcsoló van, a ki, be. A nőkön számtalan... hangerő, fény...sötét, visszabeszél, utasít, hozd be, vifdd ki, mosogass, porszívozz
2012. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
ne akard megérteni a női logikát...
2012. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
ez evolúciós kérdés. végezhetnél ebben a témakörben egy kutatást.
2012. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
azt bírom a legjobban h érvekkel tudom alátámasztani a mondanivalómat/igazamat, de ezek még akkor is képesek belekötni. és ilyenkor verem a fejemet a falba
2012. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Na igen...

nem is az a baj, hogy bonyolultak, megbonyolítanak mindent ami egyszerűségében tökéletesen működött, hanem az, hogy NEM ISMERIK BE!!!

2012. júl. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Esküszöm nektek van egy lány aki szimpatizál velem, én is vele és úgy bonyolítja a dolgokat hogy nem igaz. És még azt mondja n zavarom össze őket.....
2012. júl. 1. 14:53
 7/11 anonim ***** válasza:
mellesleg pont nemrég erre egy 10 hónapos kapcsolatom is ráment. egyszerűen beleuntam h nem lehet egyről a kettőre jutni, és ugyanazon a dolgon kell rágódni huszadjára is...
2012. júl. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez az egyik ok, amiért megutáltam a saját nememet, vagyis a többi embert, aki ehhez a nemhez tartozik. Lány létemre én sem értem mindig a lányokat. Lehetséges, hogy a sok kétely, döntésképtelenség és érzelem az, amivel a lányok összezavarják magukat, és ezáltal kénytelenek túlbonyolítani mindent? De hát miért nem ülnek le és gondolják át ilyenkor a dolgokat??? Vagy itt akadnak el? Áh, feladom... Te viszont, kérdező, még mindig reménykedhetsz abban, hogy találsz egy lányt, aki kevésbé bonyolult.
2012. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
úgy érzem szerelmes lettem a #8-as válaszolóba
2012. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

A kapcsolós elmélet tetszik. :)

A hölgyemény szerintem azért bonyolítja a dolgokat, mert nem biztos abban hogy te mit érzel, illetve hogy megbízhat-e benne és nem akarja kiadni magát.

Abban hogy nem ismeri be, hogy valamit túlbonyolít, összekavar nem feltétlenül női agyat kell látni, a férfiak is képesek rá, sőt, ők a büszkeség miatt hajlamosabbak letagadni a dolgokat. Természetesen ez is személyiségfüggő mind a két nemnél.

Az én személyes véleményem pedig a következő:

Nem csak a lányok bonyolultak. Az emberek alapjáraton azok, ha szívügyekről van szó. Nem merik azt mondani, amit valójában éreznek, mert félnek a visszautasítástól, és attól is hogy megbántanak vele másokat, ha az igazat mondják. Így történik meg nap mint nap az, hogy elbeszélnek egymás mellett az emberek és olyanok közt szakad meg a kapcsolat, akik akár az egész életüket képesek lettek volna leélni egymással, ha nem beszélnek folyton mellé.

A 8-as válaszoló hölgynek pedig igaza van, néha a nők sem értik egymást. Nekem az a tapasztalatom, hogy amikor az adott problémát nem látják tisztán a nők, akkor leülnek a kanapéra és elkezdenek gondolkodni rajta, hogy hogy is lenne jó. A vége viszont az lesz, hogy olyan sokféleképpen elképzelik a megoldást, hogy csak egy nagy összevisszaság keletkezik a fejükben és nem tudják eldönteni, hogy mi is lett az eredmény a végén. Azaz a nagy gondolkodás öli meg az egyszerűséget. Nézzük meg mit csinálnak eközben a férfiak :), leülnek meginni egy sört és mit ad isten felgyullad a lámpa magától és már tudják is, hogy mit kell tenni, szerintem ez az egyszerűség, ami az ösztönökben rejlik. Kívánom szívből minden nőnek, hogy bár ki tudná kapcsolni az agyát és inkább ösztönösen élni, jobb lenne nekik is, meg a mindenki másnak is.

Ó, és gondolom nem árulok el nagy titkot, hogy én is a hölgyek táborába tartozom. :)

2012. júl. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!