Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy is van ez? Miért vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? Miért vagytok ilyen bonyolultak, srácok?

Figyelt kérdés

2.5 éve vagyunk együtt. Egyszer azt mondja, nem akarja h nagyon előre tervezzek, ki tudja még, mi lesz fél-1 év múlva, ő nem akarja lekötni magát. Aztán azzal jön, hogy hova megyünk jövő nyáron, mi lesz, ha jövőre ő is idekerül hozzám, egyetemre.

Aztán legközelebb megint nem szól semmit, ha megemlítem, milyen jó lesz majd együtt utazni, nem fogok végre unatkozi. Most akkor mi van?

Már nem tudom mit mondjak neki. Félek, hogy ha ilyesmiről beszélek, megijesztem, nem akarom magamhoz láncolni, sem elveszteni. Ő viszont szeret néha tervezgetni, arról beszélni, hogy majd hogy fogjuk nevelni a gyerekeinket... ettől meg én borulok ki 20 évesen.

Ilyenkor mi is van?


2009. nov. 17. 23:02
 1/4 Andrewka ***** válasza:
100%

Én is ilyesmi természetű vagyok. Kicsit ingadozik a hangulata és egyből más színben látja a jövőt. Legyenek elképzeléseitek de azért nem kell megtrevezni előre az esküvőt


22/f

2009. nov. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én szerintem a Te barátod idősebb tőled egy kicsit vagy annyi idős mint Te. Sokszor tervezget dolgokat, de, csak ritkán jön össze neki az amiket eltervez.......

Ez csak egy teória. Gondold végig, és írd le légyszives h., igazam van-e vagy sem.

2009. nov. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor tervezget,akkor menj bele a beszélgetésbe,de mikor nem hozza fel akkor ne hozd fel Te se a témát! inkább a mostra gondolj olyankor,s élvezd a társaságát!remélem segithettem! üdv
2009. nov. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
második: én 20 vagyok, a barátom 18 ;) :D:D
2009. nov. 18. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!