Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti, hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti, hogy reagálnátok arra, ha egy lány akivel elég jóban vagytok, elhívna egy helyre és elmondaná, hogy szeret?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ én mit érzek iránta.
2012. júl. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én örülnék neki:D
2012. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha én is szeretem akkor vajon mit ? Örülnék ha meg nem akkor kicsit kellemetlen lenne a helyzet :D
2012. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ én mit érzek iránta. Ha bejön a lány akkor örülnék nagyon. Ha nem, akkor nagyon furán érezném magam.
2012. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos meglepődnék... Ha valamit érzek iránta, akkor valószínűleg elmondom énis.. Ha nem akkor elmondom, hogy sajnos én nem érzek, így de szeretném, ha a kapcsolat maradna ugyanilyen..:) De semmiképpen se hoznám cikis helyzetbe a lányt (kinevetem, flegmázok, stb.)


18/f

2012. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha csak barátilag volnék vele jóban, akkor sajnálnám, hogy így alakult. Reagálni valószínűleg annyit tudnék, hogy visszautasítom.
2012. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék..
2012. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos velem ez megtörtént már. Buli után egy irányba mentünk haza és bevallotta, hogy szerelmes belém.

Én meg hülye fejjel rávágtam, hogy járjunk. Mert nem akartam megsérteni, pedig nem is az esetem, nagy a feneke, kicsi a melle, nem szép az arca...

De most ilyenkor mit lehet csinálni???

Szóval később nehéz volt leépíteni a lányt. Azért megkúrtam, persze, de lehet azt se kellett volna. Különben is más tetszett nekem.

2012. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!