Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tiltakoznak egy csomóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltakoznak egy csomóan hogy itt meg ott nem ismerkednek?

Figyelt kérdés

főleg sok lány írja hogy nem ismerkednek pl. utcán, merthogy sietnek

aztán buliban sem, mert hogy oda a barátnőjükkel szórakozni mennek/nem akarnak komolytalan dolgot

de akkor strandon sem, mert hogy ott "nem illik"

iskolában, munkahelyen "házinyúlra nem lövünk"

neten "perverzek vannak"

akkor mégis hol lehet? :D

a haver haverja sem mindig jó ötlet, egy idő után elfogy az összes lehetséges személy, nem mindenkinek jön össze a szűk baráti társaságban...

én pl. mindenhol ismerkedek, mégse sikerült eddig hosszútávú dolog.

kíváncsi lennék, mások akkor hog ismerkednek ha kizárják ezeket az alternatívákat, amiket írtam. meg az is érdekelne, hogy miért.

21/L


2012. júl. 2. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt én se értem:) Te vagy az egyetlen lány aki ezt észre veszi végre már. Bárhol meglehet találni az igazit csak nem biztos, hogy könnyen és gyorsan.
2012. júl. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én itt is szívesen is szívesen ismerkednék veled :)
2012. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ASOT ***** válasza:

Ez csak duma! Ha egy jó pasi környékezi meg őket aki nekik is tetszik és nekik is szimpatikus akkor szóba állnak vele bárhol.

Csak naggyon naggyon válogatósak :)

És Sokszor esélyt sem adnak arra h az illető pasi bemutatkozzon hanem, ha jóképű akkor tuti csak dugni akar...

2012. júl. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én bárhol ismerkedek. Ki tudja, hol talál rám az igazi?! Ne félj, megtalálod majd, csak légy nyitott. Ha eddig nem sikerült hosszú távú, az nem a Te hibád és nem is azé, hogy ezeket az buta "szabályokat" nem tartottad be. Csak azé, hogy nem a megfelelővel jöttél össze. Majd rád talál!


Amúgy a másik kérdésre térve... majdnem minden ilyen elméletnek van alapja, csak túlzásba lett víve. Nézzük:

1. Utca - Hülyeség (ha siet az ő baja, lehet az igazit passzolta el)

2. Buli - Igen.. A legtöbb pasi, csak csajozni megy(hülyülni, tapizzák a nőket), egy éjszakás kalandot keresnek. Általában nem itt születnek a tartós kapcsolatok. De... mindig van kivétel. Nem csak barmok járnak szórakozó helyekre.

3. Strand - Miért nem illik? Az, hogy megadjam egy srácnak a számom, csak 1 perc, ha beszélgetek vele, akkor mi van? Szerintem ebben nincs semmi..

4. Munka - Igen, ennek is van alapja, mert szakítás után kellemetlen + ha a főnök esetleg, vagy feletted áll, akkor a munkatársaiddal romolhat meg a viszony. De persze ezek a legrosszabb esetek, itt is sok esetben nincs nagy baj.. Tehát miért ne?

5. Net - nem csak perverzek vannak. Akadnak persze, de arra azonnal rájössz:)

2012. júl. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!