Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy adjam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a tudtára, hogy teccik nekem?

Figyelt kérdés
Szóval teccik egy fiú aki ugyanabba a városba lakik mint én!4Év van köztünk.Mégis hogy mondjam el neki? nemtudom mit írjak neki, mert facebookon ismerősöm!Lécci HElp!

2012. júl. 2. 17:01
 1/9 anonim válasza:
először ismerkedés
2012. júl. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó, csak nemtudom, hogy mit írjak neki!:S
2012. júl. 2. 17:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Először tanulj meg magyarul, te szerencsétlen.
2012. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Teccő gec1! Kő kóla?
2012. júl. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Szia!

Meg akarom ismerkedni téged!

Teccem neked és vissza irsz!"

2012. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó ég! Tanuljatok már meg ismét normális módon, beszélgetve kommunikálni! A fészbukon elcseszitek a személyiségeteket.
2012. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hadd találjam ki, te 11 éves vagy ő meg 15?
2012. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első lépés, tanulj meg helyesen írni. Megmutatom, így kell írni:

"Hogy adjam a tudtára, hogy tetszik nekem?

Szóval tetszik egy fiú aki ugyanabba a városban lakik, mint én! 4 Év van köztünk. Mégis, hogy mondjam el neki? Nem tudom mit írjak, mert facebookon ismerősöm! Légyszíves HELP!"


És most szerezz be egy helyesírás kézikönyvet. Abban is nagyon jó példamondatok vannak ismerkedésre. ;)

2012. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha 11 éves vagy, akkor hadd gratuláljak (ha még idősebb, akkor még nagyobb gratuláció illet)! Én 11 évesen is tudtam és most is tudok helyesen írni. Ha hibát ejtek kijavítom. Pedig már akkor is volt Facebook, amikor én voltam 11 éves. Egyébként kezdj el vele beszélgetni valamiről, valamiért, valamikor, valahol.
2012. júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!