Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan adhatnám tudtára hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adhatnám tudtára hogy akarok valamit? Először találkoztam az igazival aki bejön külsőre mint belsőre de az a baj ha ott vagyok mint a kuka nem merek megszólalni és ideges vagyok. Attól tartok hülyeséget mondok és kiröhög és idiótának tart

Figyelt kérdés

Mit tudnék tenni? azért nem támadhatom le ha még csak párszor láttam


olyan mint a szerelem első látásra..ha még van ilyen


2012. márc. 20. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tartasz tőle, hogy hülyeséget mondasz, tényleg hülyeséget fogsz mondani. Próbáld legyőzni az idegességedet, olyat mondj, ami neked természetes, ne próbálj jópofizni vagy ilyesmi. Arról beszélgess vele, amiről tudsz beszélgetni, hogy elkerüld a hülyeséget mondást.
2012. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben megpróbálom megfogadni a tanácsodat!!mikor egy olyan helyen látom ahol ő is ott van ahol én hirtelen megemelkedik a pulzusom elkezdek izzadni kissé, forog a hasam mintha lenne benne valami kicsit remeg a kezem.
2012. márc. 20. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ezzel mindenki igy van. Az a lany aki igazan tetszik, akiert dobban szivunk, no azzal a lannyal vagyunk a legidegesebbek, osszezavarodottabbak. A legjob modszer ha ezt elmondod neki es bevallod hogy ideges vagy. Meglasd megnyugtat ha elmondod az igazat es nem probalsz szineszkedni.
2012. márc. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mit gondolsz nem fog hülyének nézni? ha megmondom neki hogy amikor megláttam az első pillanattól fogva nagyon bejött nekem és szeretném jobban megismerni..
2012. márc. 22. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!