Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Frappáns válaszok, ha a srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frappáns válaszok, ha a srác, akivel chatelsz, nem ír vissza!? (Bőv. Lent! )

Figyelt kérdés

Hát sziasztok! Köszi, hogy kattintottatok :)

A helyzet: a sráccal régebb óta ismerjük egymást, de még csak köszönőviszonyban sem voltunk - idáig. Évek óta nem találkoztunk, és legutóbb egy buliban futottunk össze, ahol elhívott táncolni. Nem kell ragozni, remekül megtaláltuk egymás ritmusát, és minden áron meg akart csókolni - amit nem hagytam neki. Aztán, 25 perc után elküldtem, ezzel a mondattal: "Szerintem találsz nálam jobbat, és könnyebben kaphatóbbat, ne pazarold rám az idődet." Nem telt bele 15 perc, máris smárolt egy másik lánnyal. Nagyon elégedett voltam, nyugtáztam, hogy nem csináltam baromságot.

A történet akkor kezdett bonyolódni, mikor - életemben először - ma rámírt Facebookon. Nos, nem vagyok a netes beszélgetés híve, inkább telefon, vagy személyes kapcsolattartás, de azért válaszoltam neki. Lejátszódott a szokásos párbeszéd: "Szia-Szia-Mizujs-Semmi, veled?-" aztán itt elakadtunk, erre nem válaszolt. Mindez pár órája volt, és szeretnék valami frappáns "utóiratot" írni neki. Például, hogy Azért láttam, jól sikerült az estéd... vagy valami hasonlót, de semmi nem ugrik be, ami ütős lenne...

Szóval, most, hogy ismeritek a sztorit, talán nektek eszetekbe jut valami.

Nagyon megköszönném a segítséget.:)



2012. júl. 2. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mégis minek, azt elárulod? Francért vesztegeted olyanra az idődet, akitől nem akarsz semmit?
2012. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ne akarj írni, megalázkodás a részedről, még ha te azt is akarod, hogy üssön, nála ez fordítva jön majd le :/
2012. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"látod,találtál magadnak egy könnyebben kaphatót!remélem most büszke vagy, hogy kiélhetted magad" ha ilyen beszólásosat szeretnél

ha normálisat akkor "örülök hogy találtál valakit,csak maradjon tartós"

de amugy én személyszerint azt írnám hogy "jól elvoltál azzal a ribivel"

2012. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én nem írnék semmi ilyet, csak visszafelé sül el.(:

A helyedben azt tenném, hogyha ír, nem reagálok rá. Hidd el, jobban fogja zavarni.(:

2012. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
mond meg neki hogy miután táncoltatok megismerkedtél egy sráccal aki tök jó fej meg tök jól tud táncolni meg beszélgetni meg ilyenek hogy milyen jól érezted magad vele még pasivak ilyen jól sohasem a pasik utálják ha egy másik pasiról áradoznak nekik a nők főleg ha az a pasi régen fel akarta szedni de nem sikerült
2012. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
KUKA ez egy f*szkalap lehet..
2012. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat.:)

Lehet, hogy tényleg nem írok neki semmit, ahhoz viszont tényleg túl jó srác, h csak így hagyjam... Bár, végülis, ha ő nem keres,akkor én hiába akarok tőle akármit is. Csak ugye, mindenki azt akarja a legjobban, amit nem kéne, stb...:)

bár ez a 'ribis' betalálna, az biztos ;)

2012. júl. 2. 17:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Tipikus női kicsinyes bosszú...
2012. júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Max ennyit írnék, hogy szia. Bunkóktól is elköszönök.
2012. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem találna be egyik sem. Nagyon égő lenne szóbahoznod a másik csajt. Te ennek a srácnak a pincsije leszel nagyon hamar ha nem vigyázol.
2012. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!