Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14-17 éves lányok! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-17 éves lányok! Nektek mennyire fontos egy fiú kinézete, külseje, mennyire döntő, hogy néz ki egy srác, hogy adtok-e esélyt neki az ismerkedésre külseje alapján?

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 12:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

hja, ők ebben a korban eléggé fontosnak tartják ezt.

idősebbek már azért bölcsebbek :)

2012. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Azt hiszem,hogy a 14-17 éves kis pláza cicák,a külsőre mennek,TISZTELET A KIVÉTELNEK,de legtöbb fiatal a külsőre megy...
2012. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

sajnos jól mondja az előttem lévő. De ez nem csak 17-ig van így, kb 20 éves korig, ott kezdenek változni az emberek hogy "jaj talán mégiscsak jobb az érzelmek után menni".


Az a legviccesebb mikor 17-éves csajjal beszéltem, mondom neki, neked milyen az ideális pasi?


"hát, ne legyen szemüveges, legyen izmost, idősebb picit, legyen munkahelye... (inkább nem folytatom)"

2012. júl. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Légyszíves ne plázacicázzátok már le minden 14 év alatti gyereket, csak mert már nekem kezd nagyon idegesítő lenni.

A lényegre térve, egy ilyen korban lévő gyereknél az elsődleges szempont, hogy az illető jól nézzen ki. Fontos az első benyomás, illat, de nem utolsó sorban a viselkedés is...már amikor.

2012. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ebben a korban az a legfontosabb.
2012. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Oda írtam,hogy TISZTELET A KIVÉTELNEK,s azt hozzá tenném még,hogy ha egy ismeretlennel akarsz össze jönni,akkor a külső alapján ítélsz...ezért jó egy olyannal együtt lenni akit ismersz,hiszen azt ismered külsőleg meg belsőleg is...
2012. júl. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én is így tapasztaltam sajnos, neten is, amelyik lánnyal beszélgettem, egyből a külsejét hozta fel jó tulajdonságnak, pedig én ajellemére lettem volna kíváncsi. Azt hiszik csak, mert jól néznek ki, már kelendőek is, pedig a jellem is számít, felőlem lehet szépségkirálynő is, ha utálatos, ostoba, beképzelt, egoista, gonosz hárpia belül.
2012. júl. 1. 13:04
 8/14 anonim válasza:
A külső is sokat számít, de a belső fontosabb (szerintem) Mondjuk, a nem olyan jól kinéző de jófej fiúk általában a "barátság zónában" vannak :/ 15L
2012. júl. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Organizátor ***** válasza:

Sajnos rosszabb a helyzet: nem az számít, neki magának mennyire tetszik, hanem hogy mennyire lehet vele villogni a közösségben. Mint szólnak a barátnői, stb...

Tisztelet a kivételnek.

Később a komolyabbaknál ez már nem számít, a butácskáknál meg bejön a pénz faktor.

2012. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
énis akörül vagyok és engem spec annyira különösen nem érdekel a külsője, inkább a belsőt nézem, meg a személyiségét..
2012. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!