Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha tetszik nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha tetszik nektek egy lány akkor ezt többnyire megbeszélitek a közeli barátaitokkal vagy inkább magatokban tartjátok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 14:32
 1/10 okoska31 ***** válasza:

attól függ mennyire közeli, és hány éves vagyok.

és persze egymás női tabu!


egyébként meg ha nem ismeri, akkor elmesélheted neki, de sokra nem megy vele....

2012. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Haverokkal öngyilkosság megbeszélni az ilyet :D Én magamba tartom.
2012. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha elég tökös vagyok, és tetszik egy lány, akkor megyek és megismerkedek vele. Nem kell ezt senkivel sem megbeszélni, meg magamban szétmeditálni. Haladni kell előre. Lehet elmesélem nekik, de hosszas beszélgetésbe nem kell folyni. Szerencsére fiúk nem olyanok vagyunk, mint a lányok, hogy állandóan csak beszélünk mindenről ami történik velünk. :D
2012. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na pontosan erre voltam kíváncsi. :) Köszönöm a válaszokat! :)
2012. júl. 4. 14:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért nem beszéltek az új nőről, h a haver nehogyszexet lásson benne, h ne fantáziáljon rajta?
2012. júl. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Más a haver, és más a jó barát. Bár állítólag a jó barát sem mindig jó barát. Az alkalmi sörözős haverok nem biztos hogy jó partyk arra, hogy kibeszéljük a barátnőt, mert lehet egyből elszáll az agyuk, és telemegy vérrel a péniszük.
2012. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 perfectlie ***** válasza:
Én elszoktam,sőt általában még le is írom,hogy néz ki a csaj.A fiúk is ugyanúgy elmondják mint a lányok,csak nem úgy,hogy milyen cuki-aranyos-kedves-bókol-figyelmes stb...hanem mekkora a melle,milyen hátulról és milyen színű a haja.
2012. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi férfiak vadászok vagyunk nem osztunk meg semmit max a rosszat.
2012. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én úgy ahogy megbeszéltem velük.

Nem magamtól kezdtem mondani hanem rákérdeztek és elmondtam.

Igazából nem szoktam róla beszélni nekik mert felesleges. Úgyse jövök be a csajnak akkor meg mit mesélgessek róla ha soha nem jövök vele össze :S

2012. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

meg hát!!!

f18

2012. júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!