Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-as éveiben járó férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as éveiben járó férfi szemet vett egy 14 éves lányra és randira hívja ez nem jelenti hogy pedofil?

Figyelt kérdés
Sok ilyen hirdetés van fenn

#lány #randevú #barátság.érettség
2012. júl. 5. 10:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól tartok, hogy ez már a gáz kategória....

Inkább nem kéne....

2012. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

A pedofília görög eredetű szó, a jelentése gyermekszeretet.


Manapság felnőtt emberek nemileg éretlen gyermekek iránti szexuális vonzódását értjük rajta.


A pedofília a serdületlenekhez való vonzódást takarja, a serdülőkhöz való szexuális vonzódást pedig efebofiliának hívják, de a köznyelv nem tesz különbséget a kettő között.

2012. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Csegi89 ***** válasza:
De azt jelenti.
2012. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
9%
az elég komoly kategória, még a 19-29 is már majdnem a pedomaci stílus, de ez meg már minősíthetetlen
2012. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%

Jaj utolsó... Persze, ha egy 30 éves egy 29 évesre szemet vet akkor az pedofil... Szedsz rá gyógyszert?


Miért lenne pedofil? Mikor nemileg éretlen ma egy 14 éves lány? Más dolog, hogy elég nyilvánvaló a könnyű prédával való célja.

2012. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Percek alatt vársz választ tőlünk egy olyan esettel kapcsolatban amiben a bíróság éveket filózna. Nem egyértelműen pedo
2012. júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A Cukorfalat c. filmben a főhősnő megoldást ad a problémára. Kiherélés.
2012. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Betöltött 14 a beleegyezési korhatár. Innentöl nincs nagyon kérdés, csak korkülönbség.
2012. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Jaj utolsó... Persze, ha egy 30 éves egy 29 évesre szemet vet akkor az pedofil... Szedsz rá gyógyszert?"


Normális teneked a fejed barátom????


Ki beszélt 30 és 29 évesről??

Én 28 és 18-ról beszéltem!!!! Olvasni tudsz aranyapám???

2012. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez nem normális szerintem. Megértem, hogy a fiatalabbak vonzóbbak, de azért egy 18 éves korhatárt tartsunk már, emberek.
2012. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!