Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az igaz, hogy a szebb lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a szebb lányok, azért sértenek meg fiúkat vagy bánnak velük csúnyán, mert rondának látják és nem tetszik nekik vagy az ilyen lányok a szép fiúkkal is ilyen utálatosan bánnak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem tisztelettel beszél az összes, mondjuk férfi vagyok. Az igazán szép csajoknál sok pasi próbálkozik, és eközben alakulnak ki elhárító mechanizmusaik, hogy a semmirekellőket lekoptassák. De van, aki pár kedves mondat után már oldódik. Aki utálatosan beszél veled, azt nem tanította meg az anyja, hagyd ott a francba, hidd el, nem lenne jó.
2012. júl. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha jol néz ki és utálatos bunko stb. akkor egyszerüen dugd meg.

ezenkívül semmire se jók az ilyenek

2012. júl. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem akkor fordult elő olyan,hogy egy nem várt kedves megjegyzésre flegmán(de sosem bántón!)reagáltam,ha zavarba jöttem és ezt titkolni szerettem volna.

Szerintem nincs arra mentség,ha egy lány csúnyán vagy sértőn viselkedik egy erre okot nem adó fiúval,az ilyen lányra egy percet sem érdemes tovább pazarolni.

Vannak viszont olyan fiúk,aki ha kedvesen hárítjuk el őket nem értik meg,és csak egy erősebb elutasítással fogadják el a lány döntését...

2012. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!