Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak kíváncsiságból, egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kíváncsiságból, egy kis felmérés! Szerintetek hány olyan lány lehet, akinek valamiért kivételesen nem a kigyúrt, magas fickók, hanem inkább az alacsony, vékony fiúk jönnek be? Már, ha van ilyen egyáltalán.

Figyelt kérdés

2012. júl. 6. 13:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom hány ilyen lány van de nekem ha helyes és nem olyan vékony mint a kisujjam akkor még bejön
2012. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeknek a lányoknak/nőknek a száma Magyarországon megközelítőleg 4523 fő lehet. (+/- 15)
2012. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
59%
Nekem a magas, kicsit izmos, vékony fiúk jönnek be. :)
2012. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 AvernusTriad ***** válasza:
100%

Én is készítenék egy statisztikát:

Szerintetek ez hányadik ilyen kérdés az elmúlt 3 napban?

2012. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Az ér, ha a magas, DE nem kigyúrt pasik tetszenek? Én sem vagyok egy vékony lány, szóval ezért is nem a vékony fiúk között keresgéltem sosem.
2012. júl. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Avernus: mit sorsolsz ki a helyesen tippelők között? :)
2012. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
61%
És hány olyan, akinek a folyamatosan rinyáló, drámázó, nyápic nyikhajok? Emiatt jobban kéne aggódnod.
2012. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 AvernusTriad ***** válasza:
Egy ingyen válaszmegtagadási kupont ;)
2012. júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek ilyen hapsija van, de az nem egy rinya gép, méreteihez képest egész jó fellépése van a csókának.
2012. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a kigyúrt pasikat.

Nem baj, ha van rajta izom, de ne csak izomból álljon az a pasi.

De ha alacsony, azt sem szeretem. Elég magas vagyok, és általánosban sokat gúnyoltak emiatt a töpszli.

2012. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!