Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Őszintén, tudnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Őszintén, tudnom kell! Tényleg az van belétek kódolva igaz, hogy az alacsony, vékony testalkatú fiúkhoz ne tudjatok vonzódni és ne is nézzétek férfinak, ne járjatok vele?

Figyelt kérdés
Igaz fontos, hogy izmos, nagytömegű legyen, még a dagi is jobb a girhesnél? De ha magas és úgy vékony akkor nem gond, ez is igaz?

2012. júl. 5. 00:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
70%
hogy te mekkora gyökér vagy
2012. júl. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%
Azta K! -__-
2012. júl. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
26%
egy pasi legyen már pasi... alacsonnyal vékonnyal se dagadt g.ecikkel nem jönné össze ha fizetnének se...
2012. júl. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%

vmennyi igazság van benne, a nők ösztönösen, tudat alatt nézik a férfiak genetikáját, nyilván egyrészt egy erős, egsézésges férfi jobban meg tudja védeni, másrészt erősebb utódot tud nemzeni.


viszont a modern világban kevésbé érvényesül ez mint az ősidőkben:D

2012. júl. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
62%
Én egyszer jártam egy alacsony, 50 kg-os fiúval, nagyon megfogott a személyisége. Aztán viszont amikor a szexre került a sor... hát egyáltalán nem kívántam, komolyan úgy nézett ki, mint egy kisfiú. Vége is lett a kapcsolatnak, mondjuk nem csak ez miatt. De megfogadtam, hogy többet olyan sráccal nem jövök össze, aki vékonyabb nálam (normál testalkatú vagyok). 21L
2012. júl. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%
Ha alacsony csaj lennék, akkor miért ne jönnék össze egy alacsony sráccal? Nem arról van szó,hogy egy alacsony vékony srác nem férfi. Lehet ettől nagyon helyes.. én is vonzódtam már alacsony vékony pasihoz.. de nagyon zavart h 1,5 fejjel magasabb vagyok.. ez a baj, érted?:)
2012. júl. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Semmmi gond, örülök, hogy vannak akik felmerik vállalni őszintén, hogy mennyire undorodnak tőlem és a hozzám hasonló alkatú fiúktól. Már jó ideje emésztett, hogy mi az igazság, de sejtettem, hogy emiatt nem volt még barátnőm. Gondolom, ha magasan lennék vékony, akkor más lenne azért. Úgy már sokkal jobb esélyeim lennének, de mindegy, a magasságomon már nem lehet javítani, 22 vagyok és vészesen öregszem, hiába nézek ki testre egy 15-17 évesnek, belül csak érzem a kor előrehaladtát és az életkedvem is csak csökken, nincs miért élnem, ha nem szeret egy lány sem. Így úgyis üres és hiányos lesz az életem.
2012. júl. 5. 00:22
 8/29 anonim ***** válasza:
60%

Én azt mondom bújjon el az olyan csaj, aki ez alapján választ partnert. Mert azt az egész ország nem akarja látni. (többség)


Azért mielőtt megnyomjátok oldalt a piros kezet, gondolkozzatok már el picit amit írok oké?


Nem tudom hogy vannak a férfiak vele, de az ilyen vékony adottságú csajok, akik már szinte gebék, de mégsem


pl. ez:

[link]


Ezt tudjátok hogy néz ki? Ruhában pl. úgy hogy majd megepedek azért hogy vele legyek, de ruha nélkül?


Lefekszik az ágyra, háttal, és csak azt látod hogy mindenhol kint vannak a csontjai, amikor hozzáérsz nem a húsát fogod hanem a csontokat.


Én csak annyit kérnék a mai társadalomtól, ha kicsit tud gondolkodni, és irti amit írok, akkor ne itéljük már el, ezeket. Én sem itélem el, sőt össze is jövök egy ilyennel, ha lelkileg vonz, de ezt is megtudom szokni, bár valóban jobb, mikor a húsát fogjuk egy csajnak, nem a csontjait, hisz arra ott a csontváz.

2012. júl. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
26%
00:15 És ezt a következtetést hogy vontad le 1 kommentjéből, te nagyon okos:D Biztos egy kis nyikhaj vagy vagy dagadt, és most vérig sértődtél a válaszán, ezért próbálod rossznak beállítni. De el kell, h keserítselek, neki van igaza
2012. júl. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Ja, szóljatok, kicsit bedepiztem. :D
2012. júl. 5. 00:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!