Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért nincs mostanában randizás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nincs mostanában randizás?

Figyelt kérdés
Teljesen úgy veszem észre hogy mostanában nincs olyan rendes randizás. jó.. tudom hogy a tinik nem szoktak rendizni de szerintem régen azért sokkal jobb volt. úgy értem hogy például régen nem annyi volt hogy : járunk? igen. hanem akkor rendesen kellet "udvarolni". szerintem ez tök szar hogy most már semmi ilyen dolog nincsen. 14/L

2012. júl. 6. 22:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mert, ha itt elhívnálak randizni eljönnél?
2012. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A korodbeli fiúktól ne is várj mást...
2012. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
hát ha ismernélek és kedvelnélek talán elmennék. nem csak a 14 éves fiúkról de a 14-18 évesekről is.
2012. júl. 6. 22:44
 4/20 x) ***** válasza:
Tényleg, ha megnézed a mai korodbeli pasikat csodálkozol? Mivel ma már kevés igazi férfi van aki nem csak játszik a csajokkal, így nehéz kifogni valakit aki elvisz randizni csak mert tetszel neki. Meg egyébként is minek költsenek étteremre meg mozira ha elvihetnek valami buliba leitatni? :/
2012. júl. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
épp ezaz !
2012. júl. 6. 22:47
 6/20 anonim ***** válasza:

Hát változik a világ. Legtöbbször már nem a srác, hanem a a lány környékezi meg először a fiút. Ez van, el kell fogadni.

Udvarolok neked, ha szeretnéd, bár 20F kicsit idős hozzád :P


A korodbeli srácoktól biztos ne várj megváltást, ők tuti nem fognak.

2012. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát talán... Na látod ezért nem.
2012. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
nekem az is fura hogy a lány fut a fiú után. nem akarom hogy udvarolj nem azért kérdeztem .
2012. júl. 6. 22:49
 9/20 Hole Hunter ***** válasza:
Nos. A korban hozzád illő srácok még nem randikban gondolkodnak. Akik viszont már randit kérnek, azoknak te még kislány vagy. Nyugi, téged is fognak randira hívni...pár év múlva! Semmit sem kell elsietni! Üdv. 44/VP
2012. júl. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Sokan írták,hogy nézd meg a korod beli fiúkat.


Én meg aztmondom néz meg a korod beli lányokat.


Villantok egy jó telefont és megdughatom...Szerinted ki fog leállni udvarolni neki mikor kb 5 perc alatt az enyém lesz?

2012. júl. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!