Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tettszik egy lány, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brain98 kérdése:

Nagyon tettszik egy lány, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Adott egy tábor, több szakraj van ő egy másik rajban van mint én. Nem ismerem ésa nevét sem tudom de nagyonskatokat szemeztem már. és megszeretném ismerni nagyon. Hogy tegyem? Valami ötletek? Én 14 éves vagyok.ő meg 15 körüli max. Köszönöm a válaszokat.

2012. júl. 3. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

itasd le és rakd meg


come on barin

2012. júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Menj oda esetleg?
2012. júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1.válaszoló: Nagyon kemény vagy h itt trollkodsz

2. persze odamennék de mit mondjak neki? És általában a barátnőjével szkott lenni.

2012. júl. 3. 17:46
 4/15 A kérdező kommentje:
És gyorsan kéne lépnem mer márcsak 3 napig van a tábor.
2012. júl. 3. 17:51
 5/15 anonim ***** válasza:

Esetleg egy haveroddal menj oda, akinek a másik csaj tetszik. Ez az egyik lehetőség.


A másik, hogy valamilyen más módon eléred, hogy a barátnője legyen ott.


A harmadik, ami nehezebben megvalósítható – lévén, hogy 14 éves vagy –, hogy elég dominánsan viselkedsz ahhoz, hogy a barátnőjét figyelmen kívül tudjátok hagyni.


Onnantól kezdve tök mindegy, hogy mit mondasz. Beszélj vagy arról, mit csinál a táborban, mivel foglalkoznak, vagy egyből arról, hogy szeretnéd megismerni (így, kimondva).

2012. júl. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 okoska31 ***** válasza:

nem tudok én sem jobbat, mint, hogy odamész.

Mivel nem ismered, egy fagyizásra pl. elhívhatod - aktuális ebben a melegben.

ha a barátnőjével van, akkor vagy mind a kettőt meghívod - és ott beszélsz meg már csak vele egy újat,

vagy egy későbbi időpontra hívod csak őt.

2012. júl. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Értem nagyon köszönöm :)) akkor egyik haverommal elhivom beszélgetni vagy egy fagyire vagy akármire meghivom ,:))
2012. júl. 3. 17:58
 8/15 A kérdező kommentje:
Azért még ha valakinek van valami ötlete szívesen írhat :)
2012. júl. 3. 18:05
 9/15 anonim ***** válasza:

raj? katonatábor vagy miez?

erőt veszel magadon, odamész, köszönsz, bemutatkozol, beszélgettek.

2012. júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 VaracskosMókus ***** válasza:
Gáncsold ki,vagy húzd meg a haját!!akkor tuti felfigyel rád...
2012. júl. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!