Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már rá példa, hogy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már rá példa, hogy olyan srác/csaj szimpatizált veled, aki szerinted nem egy kategória (nyilván magasabb) veled?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 15:48
1 2
 1/13 AvernusTriad ***** válasza:
mit is akartál kérdezni?
2012. júl. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a zöld keretben olvashatod el
2012. júl. 7. 15:50
 3/13 anonim ***** válasza:
miben nem egy kategória?
2012. júl. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 AvernusTriad ***** válasza:
Olvasni tudok, de te nem igazán tudtad értelmesen kifejezni, hogy mit akarsz. Miben magasabb? cm-ben? IQ-ban? Társadalmi rangban?
2012. júl. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

komolyan ennyire érthetetlen?


jobb csaj/pasi, mint amilyen te vagy.


ő 10ből 9es, te meg 6os :D

2012. júl. 7. 15:54
 6/13 A kérdező kommentje:

randizás kategória miatt szerintem nem lehet sokféle képpen értkelni a kategóriát.


kim kardashian pl magasabb kategória mint schweinsteiger :D

2012. júl. 7. 15:57
 7/13 anonim ***** válasza:

Nincs itt gond a megfogalmazással érdekes nekem egyből lejött... Csak sok itt az értetlen.

Igen volt már rá példa még olyan kis éretlen 15-16 éves koromba. De annyira valahogy nem tudtam kezelni a szitut aztán nem is lett semmi.

2012. júl. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 AvernusTriad ***** válasza:
Aha -.- És ki dönti el, hogy ki milyen kategóriába esik? Akinek nincs égig érő egója, az mindig lejjebb sorolja magát, mint a kiszemeltjét, tehát nincs erre válasz.
2012. júl. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen volt, még az Egóm ébredése előtt...

Aztán erőt vettem magamon, és beszélgetni kezdtem ezzel a kategóriával. S rá kellett jönnöm, hogy nincsenek kategóriák. Attól hogy baromi jól néz ki ő is csak ember... :D

2012. júl. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én értem a kérdésedet, sok emberben van néha ilyen érzés, velem is volt már ilyen amikor fiatalabb voltam, de legtöbbször ez alaptalan és nem érdemes rágódni rajta,mert az sokmindent elronthat. Élvezd és ne agyalj rajta.Aki "kategóriákba" sorolja magát és ez alapján választ párt, annak olyan is lesz a kapcsolata amilyen...
2012. júl. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!