Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek egy ilyen sráccal? Vagy ez tipikusan csak barát kategória?

Figyelt kérdés

Aki átlagos kinézetű, nem kigyúrt, de nem kövér, és nem is vékony. Egyetemet végzett, átlagos fizetése, saját autója van, de lakása nincs. Kirándulni, moziba járni és hasonlókat szeret, de nem bulizós típus, nincs is olyan baráti köre, mint a nagy partiarcoknak. Nem tartozik a bunkók közé, inkább az ellenkezője, próbál kedves, figyelmes lenni.


26 F


2011. dec. 17. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen,a leírás alapján egy szimpatikus srác lehet.

23/N

2011. dec. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nincs lakásod?Netán hajléktalan vagy?


Egyébként ez szimpatikus.

2011. dec. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hajléktalan, csak nincs saját lakásom. :)
2011. dec. 17. 22:16
 4/13 anonim ***** válasza:
nem akadály, én pl abszolút nem járok bulizni, és 40 ismerősöm van facebookon 20L
2011. dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Van, akinek 500, vagy akár 1000 is van, nekem messze nincs ennyi. :)

Az mennyire probléma, hogy amikor egy lányt megszólítok, nem vagyok elég magabiztos és ez lehet, hogy látszik is rajtam?

2011. dec. 17. 22:21
 6/13 anonim ***** válasza:
A paraméterek kevésbé számítanak, mint a kisugárzás.
2011. dec. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lehet, a kisugárzással van baj? Azon lehet változtatni?
2011. dec. 17. 22:38
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
A csúnya lányoknál lehet esélyed, másnál nem. Kisugárzása pedig csak atomerőműnek lehet.
2011. dec. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azon múlik minden, hogy jóképű vagy csúnya pasi az illető.

Amit leírtál magadról, az háromszázezer magyar férfire igaz, miért pont veled állna szóba egy lány? Inkább olyan semmilyen vagy a leírás alapján. Semmi érdekes, ami megfogna egy nőt.

Arckép nélkül nem tudhatjuk, hogy mi a probléma veled.

2011. dec. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor végülis az a lényeg, hogy aki átlagos, azzal nem fognak szóba állni, ha jól értem.
2011. dec. 18. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!