Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis miért pattognak itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért pattognak itt sokan, hogy a lányoknak miért a vékony, piszkafák kellenek? Én ilyen vékony, alacsony srác vagyok, mégsem néznek férfiként rám, csak aranyos, helyes pofikájúként.

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 18:07
1 2 3 4
 1/32 AvernusTriad ***** válasza:
100%
Volt itt olyan, aki ezért pattogott? o.O Éppen az ilyen srácok sírnak sztereóban, hogy az izomagyúak viszik a csajokat, nem ők.
2012. júl. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
FAIL:D
2012. júl. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Hát pedig voltak, nem is egy. Például ilyen izmos fickók is itt sírtak, hogy miért a kis piszkafák kellenek, akik vasággyal 40kg-ók. Igaz, inkább 51kg, de mndegy.
2012. júl. 7. 18:10
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
te az a vékony alacsony srác vagy aki napi 25 kérdést tesz fel magáról?
2012. júl. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 AvernusTriad ***** válasza:
100%
Jap, gyanús #4.
2012. júl. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
#4 : gyanús szerintem is. :P
2012. júl. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
59%
Basszus nem az számít, hogy mi kell a többségnek van akinek ez van akinek az, de nem is a külső számít! Lehet h az a nagy kigyúrt valaki kedves volt te nem azért inkább őt választotta vagy fordítva mások esetében. Csak ne nézzetek ki úgy mint egy csöves, legyetek kedvesek stb a lányokhoz és ennyi, előbb utóbb menni fog. JA és a legfontosabb, FEJEZZÉTEK BE A NYIVÁKOLÁST!
2012. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
#4 hmmm szerintem is nagyon gyanús... szerintem kikéne hallgatni őt
2012. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Tényleg a vékony piszkafák kellenek a mai csajoknak, meg a "páwák", biztos lesz itt pár kivétel, aki tagadja. De én is ezt látom.

És tényleg panaszkodott már erre nem egy kigyúrt fickó, hogy a csajok a kis "divatb.zikra" buknak, de talán túloztak is, irigységből.


Nálad más lehet, mert akire aranyos, helyes pofijúként néznek, az általában csajozik is, én is ezt látom a környezetemben.

2012. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Nekem sem a piszkafa pasik, sem az agyongyúrtak nem jönnek be.

Nálam a közepes testalkatú, kicsit sportosabb, széles vállú pasik jönnek be külsőre, de baromi sokat számít a belső is. Hiába néz ki valaki jól, ha egyébként a személyisége nem fog meg.

Amúgy valakiknek te jössz be, valakiknek pedig pont az ellentéted. Majd te is megtalálod azt, akinek te kellesz!

2012. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!